Strzelanina w zborze w Teksasie. Masakrze zapobiegli uzbrojeni obywatele (WIDEO)

Podczas wczorajszego nabożeństwa w West Freeway Church of Christ doszło do strzelaniny. Mężczyzna wyciągnął strzelbę i postrzelił dwie osoby. W kilka sekund został unieszkodliwiony przez obywatela posiadającego legalnie broń.

– Jestem wdzięczny członkom tego kościoła, że błyskawicznie podjęli decyzję o zabiciu napastnika. Dzięki temu udało się uniknąć większego rozlewu krwi – powiedział gubernator stanu Teksas Greg Abbott.

– Jestem wdzięczny naszemu rządowi, że mamy szansę bronić samych siebie. To niewątpliwie uratowało życie wielu wiernym – dodał starszy minister zboru Britt Farmer.

Nabożeństwo było transmitowane na żywo. W nagraniu widzimy, jak mężczyzna przemierzający pomieszczenie nagle wyciąga strzelbę. Oddaje dwa strzały w dwie osoby. Zaraz potem pada od strzału ze strony ochroniarza.

Kilka innych osób miało już również broń w ręku i byli gotowi do strzału, gdyby napastnik był jeszcze w stanie się ruszać.

Według podanych potem informacji, wszystkie trzy postrzelone osoby w stanie krytycznym trafiły do szpitala i tam zmarły.

– Wczoraj strzelanina w kościele w Teksasie – zamachowiec zastrzelony przez jednego z wiernych po 10 sekundach od ataku. Dzisiaj strzelanina w kawiarni w Berlinie – sprawca zbiegł, szukają go zastępy policjantów. Widzicie subtelną różnicę pomiędzy społeczeństwem praworządnych obywateli z bronią i bez? – podsumował na Facebooku Cezary Pyszny.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks