Dołącz do nas!

Chcesz zmienić otaczający Cię świat, a nie tylko na niego narzekać? A może chcesz odbyć praktyki w redakcji portalu internetowego? Znasz podstawy językowe? Uważasz się za „konserwę”? Dołącz do Kontrrewolucja.net!

Jeśli jesteś gotów/owa poświęcić trochę czasu w ciągu tygodnia na znajdowanie ciekawych wiadomości i redagowanie tekstów oraz potrafisz pisać po polsku, to chętnie zaproponujemy Ci miejsce w redakcji. Szczegółowe warunki przedstawimy indywidualnie.

Przede wszystkim poszukujemy redaktorów do działu wiadomości. Nie jest to łatwa praca, niemniej potrzebna. Redaktor realnie przeciwstawia się natłokowi propagandy mediów mętnego nurtu. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają przeszkolenie z podstaw warsztatu dziennikarskiego.

Dział wiadomości podzielony jest na działy tematyczne. Poszukujemy osób, które zgłoszą się do jednego z następujących: PRO-LIFE, MAŁŻEŃSTWO I RODZINAKOŚCIÓŁ (z podziałem na trzy różne kategorie: w Polsce, na świecie oraz słowo papieża), WYDARZENIA W POLSCE, WYDARZENIA NA KRESACH I WE WSCHODNIEJ EUROPIE, WYDARZENIA W EUROPIE ZACHODNIEJ, wydarzenia na Bliskim Wschodzie, WYDARZENIA NA ŚWIECIE, ISLAM, MEDIAWATCH, CIEKAWOSTKI oraz KALENDARIUM HISTORYCZNO-KOŚCIELNE.

Oprócz tego poszukujemy osób do:

Pomocy przy prowadzeniu mediów społecznościowych

Pomocy przy tworzeniu grafik

Wsparcia planowania rocznic i świąt

Zgłaszać się można na adres mailowy, który podany jest w zakładce KONTAKT.

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

W chwili obecnej żaden z naszych redaktorów ani publicystów nie otrzymuje wynagrodzenia pieniężnego. Działamy przede wszystkim ad maiorem Dei gloriam et pro publico bono.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.