21 czerwca 2024

Gazeta „Rycerstwo”

Gazeta „Rycerstwo” to półrocznik dla młodzieży katolickiej, który wydawany był przez Dominika Cwikłę od maja 2016 roku do 2018 roku. Poniżej bezpłatny dostęp do archiwalnych numerów na platformie ISSUE.

Foto: „Rycerstwo” nr 1 maj 2016/gazetarycerstwo.pl

Pierwszy numer naszego czasopisma skupia się na męskiej roli w społeczeństwie. Czy w XXI wieku można jeszcze być rycerzem? Jeszcze jak! CZYTAJ.

„Gazeta Rycerstwo” nr 2/2016; www.gazetarycerstwo.pl; foto: Ks. Przemysław Pojasek

W tym numerze poruszamy kwestię patriotyzmu, ojczyzny i państwa. Trochę więcej miejsca poświęciliśmy też sprawom społecznym i… widmu transhumanizmu. Ponadto kilka słów o ŚDM w Krakowie oraz kilka słów od pewnego dominikanina, który wyznaje, że nie jest i nie chciałby być „fajnym księdzem”. CZYTAJ.

Gazeta „Rycerstwo” (c)

Trzeci numer to przede wszystkim czystość i małżeństwo. Oczywiście nie zabrakło słów specjalnie dla mężczyzn. Pojawił się także Słynny Wykres, rola rodziny i coś o islamie. CZYTAJ.

Gazeta „Rycerstwo” nr 2 (4)/ 2017 ⓒ

W czwartym numerze poruszamy temat pracy i biznesu po chrześcijańsku, czyli – niestety pomijaną – katolicką naukę społeczną. CZYTAJ.

„Rycerstwo”, nr 1 (5)/2018 – gazetarycerstwo.pl

W piątym (i ostatnim) numerze „Rycerstwa” skupiliśmy się na tzw. kremówkowym katolicyzmie, czyli rozmiękczaniu wiary katolickiej, dobroludzizmie, zamienianiu wiary w styl życia i wszystkim, co z tym związane. Kilka słów także o śmieszkujących na Mszy świętej księżach. CZYTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net