Absurdalna kontrola w pubie z rzemieślniczymi piwami. Lokal przebranżowił się na muzeum

Władze III RP nie ustają w nękaniu przedsiębiorców. Jeden z warszawskich lokali, po ostatniej absurdalnej kontroli, w której brało udział kilkanaście osób, przebranżowił się na muzeum, by móc funkcjonować.

Chodzi o dawny lokal PiwPaw Parkingowa przy ul. Żurawiej w Warszawie, a obecnie… Muzeum Kapsli.

– W 324. dniu Pandemii (wg. Nowego Kalendarza), przygnieceni etapem odpowiedzialności oraz zmasowanymi kontrolami aparatu represji nie dajemy już rady. Ostatnia kontrola z Izby Celno-Skarbowej liczyła 12 funkcjonariuszy plus obstawa Milicji Obywatelskiej. 12 (!!!) specjalistów (!!!), żeby sprawdzić czy nasze 2 (!!!) kasy online mają naklejone naklejki z napisem „ONLINE”. Serio… To już nawet nie jest śmieszne – czytamy we wczorajszym wpisie na profilu PiwPaw Parkingowa na Facebooku.

Później ogłoszono, że lokal przebranżawia się na muzeum.

– Nie zostanie nam oszczędzony żaden krąg biurokratycznego piekła. Podążając za wiekopomną radą jednego z Włatców, znanego powszechnie wśród zwykłych móch, jako Harry Potter: PRZEBRANŻAWIAMY SIĘ!Od dziś zapraszamy Was do najnowszego muzeum w Warszawie: Warszawskiego Muzeum Kapsli – czytamy w poście.

– Szczególnie polecamy interaktywną i multimedialną instalację muzealną pt.: „Jak się drzewiej bawiono” Nasza instalacja, bezpośrednio angażując Zwiedzających, pokazuje jak w zamierzchłych i słusznie minionych czasach przedpandemicznych ludność miast i wsi spędzała wolny czas – dodano.

Właścicielom musiały pójść ostro nerwy. W wyraźnie ironiczny sposób przedstawiają swoją działalność jako sztuka. Jest też nawiązanie do zmarnotrawionych decyzją Jacka Sasina 70 milionów złotych na wybory, które się nie odbyły.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.