Bud Light z kilkoma mld USD straty po promocji przez zmiennopłciowca. „Podobno wstrzymano cały marketing”

Amerykańska firma Anheuser-Busch, właściciel popularnego piwa marki Bud Light odnotował ponad 5 mld USD straty po rozpoczęciu współpracy ze zmiennopłciowym influencerem przedstawiającym się jako Dylan Mulvaney. Portal trendingpoliticsnews.com wskazuje, że nikt z kierownictwa firmy nie zezwolił na taką metodę promocji i teraz firma wycofuje się ze współpracy z kontrowersyjną osobowością.

– Bud Light wycofuje się z decyzji o współpracy z transpłciową osobowością medialną Dylanem Mulvaneyem. Decyzja Anheuser-Busch o promowaniu transseksualnej influencerki spotkała się z ostrym sprzeciwem. Teraz pojawiają się raporty, że „nikt na wyższym szczeblu” nie dał zielonego światła dla ich nowej kampanii marketingowej – czytamy na trendingpoliticsnews.com.

Z kolei „The Daily Wire” podało, że decyzja o włączeniu do kampanii promocyjnej zmiennopłciowca nie została zatwierdzona przez żadną osobę z wyższego kierownictwa firmy.

– Nikt na wyższym szczeblu nie był świadomy tego, co się dzieje – przekazało TDW anonimowe źródło.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Pewien pracownik marketingu niskiego szczebla, który pomaga zarządzać setkami angażowanych przez nich influencerów, musiał pomyśleć, że to nic wielkiego. Oczywiście tak było i szkoda, ponieważ mają zasłużoną reputację jako po prostu amerykańskie piwo – a nie firma polityczna. To był błąd – dodał rozmówca.

TDW zwraca jednak uwagę, że wcześniej dwie kobiety, które zajmują stanowisko wiceprezesa, opowiadały się za większą „inkluzywnością” w firmie.

Firma miała zawiesić kampanię z udziałem zmiennopłciowca. Po uruchomieniu kampanii promocyjnej z Mulvaney’em Anheuser-Busch straciła ponad 5 mld USD.

trendingpoliticsnews.com / kontrrewolucja.net

fot. Ig/dylanmulvaney

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net