Cwikła wyjaśnia, jakim cudem starsi ludzie krzyczą „precz z komuną” i jednocześnie popierają jawny socjalizm (WIDEO)

– Okrągły stół prześciga się w deklamacjach, kto był większym „antykomunistą” w PRL. Tymczasem uczciwie patrząc, opozycji antykomunistycznej w PRL prawie w ogóle nie było, co zresztą widać i dziś. Problem pochodzi z tego, że osoby urodzone w sowieckiej marionetce pod pojęciem „komunizm”… nie mają na myśli komunizmu – czytamy w opisie nagrania Dominika Cwikły.

Założyciel naszego portalu wyjaśnia, że osoby starsze pod pojęciem „komunizm” nie mają w rzeczywistości na myśli komunizmu, tj. totalitarnej ideologii polegającej na centralizacji władzy oraz znoszeniu prywatnej własności. Dla nich komunizm jest po prostu synonimem słowa „Rosja” czy też „Kreml” i kojarzy się z brakiem suwerenności państwa polskiego.

Stąd też – jak podkreśla Cwikła – mamy sytuację, gdy na jednym wydechu zwolennicy PiS potrafią krzyczeć „precz z komuną” i jednocześnie pochwalać podnoszenie podatków, nadawanie superuprawnień państwu oraz programy socjalistyczne, jak np. dodatkowe emerytury czy też 500+.

Oprócz tego skomentował informacje o wzroście liczby pozytywnych testów na Covid-19.

Poniżej cały materiał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.