19 maja 2024
Gospodarka i prawo

Członek „Ostatniego Pokolenia” na żywo ujawnił, że dorabia „na czarno” (WIDEO)

Podczas rozmowy na „Kanale Zero” Tytus Kiszka – członek radykalnej organizacji utrudniającej życie ludziom w imię wiary w kataklizm klimatyczny sprowokowany przede wszystkim działalnością człowieka „Ostatnie Pokolenie” – ujawnił, że ukrywa przychody przed Urzędem Skarbowym.

„Ostatnie Pokolenie” to radykalna organizacja wyznawców klimatyzmu. Opiera się na siłowo forsowanej i błędnej teorii, że nastąpi lada moment katastrofa klimatyczna, której nie tylko znaczącym, ale wręcz głównym powodem jest ludzka działalność.

Członkowie organizacji są znani z działań przeciwko normalnym ludziom. Najsłynniejsze w ostatnim czasie ich działania to próby blokowania dróg, czym wywołują korki i niebezpieczne sytuacje na drogach, oczywiście w imię walki ze zmianami klimatycznymi.

Członkowie organizacji podejmowali wiele innych szkodliwych działań, np. próby niszczenia dzieł sztuki czy też dewastacje pomników. Radykalna organizacja została w listopadzie uznana prawomocnym wyrokiem przez niemiecki sąd za zorganizowaną grupę przestępczą, właśnie ze względu na blokowanie ruchu.

Od niedawna organizacja jest aktywna również w Polsce. Do programu do popularnego kanału na YouTube „Kanał Zero” zaproszono członków „Ostatniego Pokolenia”.

W trakcie rozmowy jej członek Tytus Kiszka publicznie przyznał, że do niewielkich oficjalnych dochodów dorabia pracując „na czarno”.

– Dorabiam sobie, udzielam korepetycji z matematyki, dzisiaj też miałem jedne zajęcia – powiedział Kiszka.

Krzysztof Stanowski zauważył, że „tego w picie nie ma”, na co Kiszka przyznał, że „nie ma”.

– To na czarno – dopytał Robert Mazurek.

– To niedobrze chyba – dodał prowadzący.

W międzyczasie Tytus Kiszka użył lekkiego wulgaryzmu, najwyraźniej orientując się, co publicznie wyznał.

– Nie mogę zrozumieć, że przychodzi pan z PIT-em, sam przyznaje, że nie ma w nim przychodów, które są na czarno i jednocześnie chce przekonywać do tego opiekuńczego państwa, które każdemu ma zapewnić transport, a sam pan nie chce płacić podatków. Większego samozaorania nie widziałem od czasu wizyty Jasia Kapeli u mnie – skomentował Krzysztof Stanowski.

X / kontrrewolucja.net

fot. X / Oficjalne Zero

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net