DGP: Rząd wkrótce podejmie decyzję, jak podzielić społeczeństwo

– Rząd w ciągu kilkunastu dni podejmie decyzję, jak podzielić społeczeństwo na „bezpiecznych” i resztę – czytamy w dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”.

Rada Medyczna przy premierze zaopiniowała, by restrykcje wprowadzone pod pretekstem pandemii dotyczyły wyłącznie osób, które nie wzięły udziału w eksperymencie medycznym. DGP zaznacza jednak, że „na stole leży kilka scenariuszy”.

– Szansą na uniknięcie restrykcji byłby negatywny wynik testu lub certyfikat szczepionkowy – mówią nam o „wariancie minimum” osoby z rządu. Jeden z pomysłów dotyczy wizyty u lekarza – niezaszczepionych przed wejściem do gabinetu czekałby obowiązkowy szybki test na COVID-19. Inna koncepcja dotyczy limitów uczestników dużych imprez: przy kolejnej fali zachorowań dopuszczalna liczba byłaby znacznie zmniejszona, ale – podobnie jak dziś – limit dotyczyłby tylko niezaszczepionych – czytamy.

DGP informuje także, że nadal rozważany jest „wariant francuski” czyli odgórna próba ograniczenia dostępu do usług i miejsc – nie tylko państwowych, ale też prywatnych – dla osób czystych.

– Z apelem m.in. o możliwość nieobsłużenia klienta, który nie udowodni, że poddał się szczepieniu, zwrócili się do premiera przedsiębiorcy. Chcieliby być też zwolnieni z konsekwencji prawnych związanych z taką odmową. Rząd patrzy na te postulaty przychylnie – czytamy w DGP.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

6 thoughts on “DGP: Rząd wkrótce podejmie decyzję, jak podzielić społeczeństwo

 • 29 lipca 2021 o 11:42
  Permalink

  Komisja Europejska wydała zakaz obowiązku szczepień . Patrz komentarz tygodnia Witold Gadowski

  Odpowiedz
   • 29 lipca 2021 o 13:40
    Permalink

    A ty jesteś covidovym debilem i pojebem z wyznawcow covidian zapewne zaszprycowanym tym syfem a więc miłego umierania ćwoku

    Odpowiedz
 • 2 sierpnia 2021 o 07:32
  Permalink

  Antyszczepionkowcy to sekta. Banda idiotów, troglodytów nie mających żadnej wiedzy, pełnych nienawiści i pogardy najczęściej ludzie bez sukcesów, którzy masturbują się na widok Korwina czy Brauna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.