Do Sejmu trafił pisowski projekt segregacji sanitarnej. Wśród założeń przymus szprycowania i sprawdzanie paszportów covidowych

Do Sejmu trafił dziś projekt ustawy o sprawdzaniu paszportów covidowych przez pracodawcę oraz przedsiębiorcę. Ponadto projekt zakłada m.in. przymuszanie do szprycowania warunkowo dopuszczonym preparatem – powszechnie choć błędnie nazywanym „szczepionką” – na koronawirusa pracowników placówek leczniczych. Konfederacja zapowiedziała na dzisiejszy wieczór protest w związku ze skandalicznym projektem.

W projekcie posłów PiS znalazła się rzekoma możliwość żądania przez pracodawcę informacji o negatywnym wyniku testu na obecność koronawirusa, informacji o przebytej infekcji lub przyjęciu szprycy na koronawirusa. W razie braku tychże, pracodawca ma mieć możliwość przeniesienia pracownika poza stałe miejsce pracy lub innego rodzaju, zmieniając jednocześnie wynagrodzenie za nią.

Z kolei firmy świadczące usługi wyłącznie dla osób zaszprycowanych mają nie podlegać niektórym restrykcjom.

– Podmiot prowadzący działalność gospodarczą będzie mógł żądać od klienta okazania certyfikatu o zaszczepieniu przeciwko COVID-19, zaświadczenia o przebytej infekcji wirusa SARS-CoV-2 lub aktualnego negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2. Osobę, która odmawia okazania powyższych dokumentów, traktować się będzie jako osobę niezaszczepioną przeciwko COVID-19, nieposiadającą statusu ozdrowieńca lub nieposiadającą aktualnego negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARSCoV-2 – czytamy w uzasadnieniu projektu.

Ponadto – w myśl projektu pisowskich posłów – kierownik podmiotu leczniczego będzie miał mieć możliwość nałożenia obowiązku przyjęcia szprycy na dopuszczony jedynie warunkowo do obrotu preparat na koronawirusa dla pracowników, jeśli nie okażą przeciwwskazań zdrowotnych.

– Nasze biuro prawne analizuje w pocie czoła skandaliczną PiSowską ustawę o segregacji sanitarnej, a tam m. in. o tym, że kierownik podmiotu leczniczego może nałożyć PRZYMUS SZCZEPIENIA na COVID-19 na pracowników. PROTEST o 18:00 pod Sejmem – poinformowała na Twitterze Konfederacja.

nczas.com / rmf24.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Do Sejmu trafił pisowski projekt segregacji sanitarnej. Wśród założeń przymus szprycowania i sprawdzanie paszportów covidowych

  • 15 grudnia 2021 o 09:19
    Permalink

    Faszystowskie metody segregacji.”Protokoly mędrców syjonu „księga która ponad sto lat temu zapowiadała te wydarzenia.Rzadzenie masami przez strach.Hitler był też narzędziem w ich rękach .Trzeba było wystraszyć Żydów by uciekali z Europy i walczyli w Palestynie.Rozbicie Europy ,wymordowanie inteligencji co dało podwaliny do stworzenia tego państewka ,ktore dziś stanowi wielką siłę militarna.Dokladnie opisuje to książka „Hitler founder od Israel”

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net