Floryda zakazała paszportów szczepionkowych. „Ograniczają wolność jednostki”

Gubernator stanu Ron DeSantis już wcześniej zapowiadał, że tzw. paszporty szczepionkowe nie będą obowiązywały na terenie Florydy. Teraz zaś formalnie zakazano ich stosowania.

Rozporządzenie zakazujące stosowania paszportów szczepionkowych na terenie stanu Floryda wydano w Wielki Piątek. Gubernator DeSantis podczas przemówienia odwołał się do wolności jednostki.

Rozporządzenie republikańskiego polityka zakazuje urzędom państwowym tworzenia jakichkolwiek dokumentów poświadczających, że osoba została zaszczepiona na Covid-19. Tego typu zaświadczenia nie będą mogły być także żądane przez prywatne firmy od kogokolwiek.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Zarządzenie gubernatora Florydy zaprezentowano po tym, jak pojawiły się informacje, że administracja prezydenta Joe Bidena opracowuje własne wytyczne dotyczące tego typu zaświadczeń zdrowotnych. Prezydent Stanów Zjednoczonych dąży bowiem do znoszenia obostrzeń przy jednoczesnym stosowaniu innych środków – podaje portal whatnext.pl i zaznacza, że Ron DeSantis „w przyszłości najprawdopodobniej będzie kandydował w wyborach prezydenckich”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.