FPP popiera segregację sanitarną. Wiceprezes związku jest szefem polskiego oddziału AstraZeneca

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) popiera postulaty pośredniej segregacji Polaków. Jak przekonuje sama organizacja, chodzi o „ochronę gospodarki przed kolejnym lockdownem”. Jak się okazuje, wiceprezes FPP jest szefem polskiego oddziału koncernu AstraZeneca, producenta jednego z nachalnie promowanych preparatów na koronawirusa.

Wiceprezesem Rady FPP jest Wiktor Janicki. Poseł Anna Maria Siarkowska poinformowała, że jest on również prezesem AstraZeneca Pharma Poland.

– Ludzie związani z koncernami farmaceutycznymi produkującymi szczepionki, lobbują u polityków za odebraniem praw i wolności obywatelskich niezaszczepionym – napisała Siarkowska na Twitterze.

13 lipca FPP ogłosiła, że popiera „zachęty” prowadzące do pośredniego obowiązku szprycowania ludzi preparatem, nad którym wciąż trwają badania. Powoływano się na „zdrowie publiczne”, „zagrożenie” ze strony czystych oraz groźbę kolejnych represji rządu na przedsiębiorcach.

– Zasadne jest wprowadzenie rozwiązań ustawowych, które uzależnią możliwość przebywania w określonych miejscach lub podejmowania określonych czynności od poddania się szczepieniu. W ten sposób osoby zaszczepione uzyskiwałyby praktyczny mechanizm obrony przed naruszeniem ich prawa do ochrony własnego zdrowia przez osoby niezaszczepione. Obecnie decyzja o niezaszczepieniu – wbrew dowodom naukowym – ma w istocie pierwszeństwo przed prawem do ochrony własnego zdrowia przez osoby, które poddały się szczepieniu. Takiego stanu nie sposób zaakceptować – napisano w stanowisku FPP.

FPP zrzesza kilkadziesiąt firm. Wśród nich są ogromne państwowe spółki, m.in. Orlen, PGNiG, PKO BP, BGK, Totalizator Sportowy, Coca-Cola Polska, Vivus czy Uber.

nczas.com / federacjaprzedsiebiorcow.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “FPP popiera segregację sanitarną. Wiceprezes związku jest szefem polskiego oddziału AstraZeneca

 • 30 lipca 2021 o 15:09
  Permalink

  Super…..niedługo będą sami zapier-dzielać w robocie bo nie będzie kto miał pracować…..dobry pomysł…..

  Odpowiedz
 • 30 lipca 2021 o 16:09
  Permalink

  I niech sobie strzelą w kolano. Czy nie widzą jak bardzo nieetyczne jest ich postępowanie i postępowanie tych wszystkich, których karmi Big Pharma? A karmiciele poczuli wielką okazję i gigantyczne pieniądze. Przynajmniej teraz mają okazję się odkuć i zarobić na pokrycie swoich strat związanych z postępowaniami sądowymi przeciw ich nieetycznemu prowadzeniu biznesu oraz wypłatami wielkich odszkodowań dla osób poszkodowanych w wyniku stosowania ich produktów. Wstyd i hańba dla nich wszystkich!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.