Gwiazdka PiS dla młodzieży dostała pracę w państwowej instytucji. Stanowisko utworzono specjalnie dla niego?

22-letni Oskar Szafarowicz, który współprowadzi jawnie propagandowy projekt „Okiem młodych” od niedawna pracuje w Krajowym Zasobie Nieruchomości (KZN). Jak się okazuje, stanowisko to zostało świeżo utworzone. Internauci zwracają uwagę, że najpewniej zostało ono utworzone specjalnie dla niego.

„Okiem młodych” to projekt uprawiający niezwykle tanią propagandę, teoretycznie skierowany do młodych osób. W praktyce młodzi partyjni powielają znane od lat hasła, mające skupiać uwagę sympatyków rządzącej oligarchii na opozycji i odciągać ją od afer rządu.

Jednym ze współprowadzących jest 22-letni członek Forum Młodych PiS Oskar Szafarowicz.

– Został zatrudniony na podstawie konkursu na stanowisko młodszego specjalisty ds. promocji. Ma zajmować się prowadzeniem social mediów KZN – podaje onet.pl.

– Wymagania stawiane przez KZN na tym stanowisku to przede wszystkim znajomość zasad poprawnej polszczyzny, umiejętność jasnego formułowania zdań w przekazie medialnym (tzw. lekkie pióro), sprawność i samodzielność w podejmowaniu wyzwań medialnych, a także znajomość mediów społecznościowych – przekazała „Wirtualnej Polsce” rzecznik KZN Joanna Kołakowska-Koroluk.

WP zauważyło, że na stronach KZN ciężko o ślady działalności Szafarowicza. Natomiast w godzinach pracy biura jest aktywny na swoich prywatnych profilach w mediach społecznościowych. Atakował w postach Donalda Tuska, chwalił Przemysława Czarnka, podawał dalej posty posłów rządzącej oligarchii i reklamował skrajnie propartyjną „Gazetę Polską Codziennie”.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Teraz okazało się, że stanowisko, na którym działacz oligarchii rządzącej osiadł, powstało bardzo niedawno. Informacja na ten temat znalazła się w odpowiedzi KZN na pytania zadane przez Mikołaja Perza z Nowej Lewicy.

– W nawiązaniu do otrzymanej w dn. 10.02.2023 r. korespondencji, w odpowiedzi na Pana pytania, uprzejmie wyjaśniam, że: 1. Od 1.02.2023 r.; 2. Wysokość wynagrodzenia zasadniczego osoby pracującej na stanowisku młodszego specjalisty ds. promocji w Departamencie Organizacyjnym Krajowego Zasobu Nieruchomości wynosi pomiędzy 2500 zł brutto a 5000 zł brutto przy pracy w pełnym wymiarze godzin – napisano w opublikowanej odpowiedzi.

– Jak się okazuje Oskar Szafarowicz dostał posadę, która została utworzona specjalnie dla niego w Krajowym Zasobie Nieruchomości, a jego zarobki wynoszą do 5000 zł. Młody propagandysta bogaci się za publiczne pieniądze – napisał Perz.

Choć w piśmie tego nie stwierdzono, wiele osób podobnie uważa, że stanowisko to zostało stworzone pod konkretną osobę.

Sam Szafarowicz w komentarzu twierdzi, że nie osiąga górnych widełek i nie pracuje na pełen etat.

onet.pl / twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Oskar

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Gwiazdka PiS dla młodzieży dostała pracę w państwowej instytucji. Stanowisko utworzono specjalnie dla niego?

  • 4 marca 2023 o 11:17
    Bezpośredni odnośnik

    Cwikła płacze bo po szkole Rydzyka nic nie dostał :D hahaha przestań seplenić błaźnie i idź sprzedawaj dalej papierosy za 3 zł, krytykuj PiS, ale rób laskę Konfederacji i Braunowi do tego się nadajesz. I jeszcze jedno nie krytykuj grubasie parszywy i zakłamany socjalu bo gdyby nie on nigdy byś nie skończył WSKSIM :D Zakłamany Cwikła. Niezależny sepleniący dziennikarz hahahahahah

    Oskar to propagandzista ale Ty jesteś jeszcze gorszy. Udajesz najmądrzejszego, a tak naprawdę jesteś zakompleksiony. Przyjdzie czas i FB też zablokuje te bzdury. Bo TT już dawno to zrobił.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net