Hodowcy niszczą „rewelacje” pracownika GaPola! „To są podstawy ekonomii”

Facebook Wojciech Mucha

Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych opublikował pismo do Wojciecha Muchy, dziennikarza „Gazety Polskiej”, w którym merytorycznie niszczy jednostronny przekaz na temat branży hodowlanej. PZHZF zauważa też, że „to są podstawy ekonomii” i pyta pracownika GP, czy „celowo wprowadza w błąd” czytelników prorządowej gazety, czy publikacje są „jedynie wynikiem braku kompetencji”.

– Wskutek oszczerczych, nieprawdziwych informacji zawartych w dotychczas publikowanych przez Pana artykułach PZHZF zawiesza kontakty z Panem i pańskim kolegą. Nie będziemy udzielali Panu żadnych informacji. Ten komunikat proszę potraktować jako ostatni z naszej strony. Pozwalamy sobie w nim zaspokoić pańską ciekawość i wytłumaczyć, na czym polegają podstawy systemu podatkowego. Wiedza ta może być Panu przydatna, aby w przyszłości nie wprowadzał Pan w błąd swoich czytelników – czytamy na początku pisma.

W dalszej części znajduje się szczegółowe wyjaśnienie błędów popełnionych przez Wojciecha Muchę. Pełna treść znajduje się w tweecie na profilu Polskiego Przemysłu Futrzarskiego.

– Panie Redaktorze, to są podstawy ekonomii. Pozostaje pytanie czy celowo wprowadza Pan w błąd swoich czytelników, czy opisywane przez Pana rewelacje są jedynie wynikiem braku kompetencji. Pańskie publikacje na temat polskich hodowli zwierząt na futra zawierają znacznie więcej przekłamań i manipulacji. W niedługim czasie odniesiemy się do wszystkich tych spraw. Wierzymy, że będą one dla Pana cenną nauką – podsumowują działacze PZHZF.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net