Kolejny stan ZAKAZUJE stosowania paszportów szczepionkowych. „Każdego dnia wracamy do normalności” (WIDEO)

Republikański gubernator Teksasu Greg Abbott wydał w poniedziałek dekret zakazujący stosowania na terenie stanu jakichkolwiek przepisów wymagających pokazywania dowodu szczepienia przed zakupem usługi lub produktu. Dotyczy on również firm oraz instytucji, które pobierają jakiekolwiek publicznie pieniądze.

– Każdego dnia Teksańczycy wracają do normalności, ponieważ coraz więcej osób otrzymuje szczepionkę przeciwko COVID. W rzeczywistości w tym tygodniu Teksas przekroczy 13 milionów podanych dawek. Te szczepienia pomagają spowolnić rozprzestrzenianie się COVID, zmniejszyć liczbę hospitalizacji i liczbę ofiar śmiertelnych. Ale, jak mówiłem przez cały czas, te szczepionki są zawsze dobrowolne i nigdy nie są przymusowe – powiedział we vlogu gubernator Abbott.

– Rząd nie powinien wymagać od żadnego Teksańczyka okazania dowodu szczepień i ujawnienia prywatnych informacji zdrowotnych tylko po to, by mogli zajmować się sprawami życia codziennego. Dlatego wydałem zarządzenie, które zakazuje wydawania paszportów szczepień w Teksasie. Będziemy nadal szczepić więcej Teksańczyków i chronić zdrowie publiczne i zrobimy to bez naruszania wolności osobistych Teksańczyków – dodał polityk.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Teksas jest drugim stanem, który zakazał stosowania tzw. paszportów szczepionkowych. Pierwszym stanem była rządzona również przez republikańskiego gubernatora Rona DeSantisa Floryda.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Kolejny stan ZAKAZUJE stosowania paszportów szczepionkowych. „Każdego dnia wracamy do normalności” (WIDEO)

  • Avatar
    8 kwietnia 2021 o 12:55
    Permalink

    Przecież nikt przy zdrowych zmysłach, nie będzie nakazywać „paszportów iglowych”, które godzą w prawa wolnego człowieka i dzieleniem ludzi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.