Koniec Wielkiej Histerii? Pierwsze linie lotnicze częściowo rezygnują z restrykcji na pokładach swoich samolotów. „Nie widzimy już potrzeby”

Skandynawskie Linie Lotnicze (Scandinavian Airlines – SAS) zniosły nakaz zakładania masek na pokładach swoich samolotów. Póki co jednak dotyczy to jedynie części lotów.

Linie lotnicze wielu państw chętnie wprowadziły restrykcje wielkohisteryczne i wyprzedzały w tym niejedno państwo. W mediach można było przeczytać niejedną historię o tym, jak z samolotu wyrzucano pasażera, który nie chciał nałożyć zasłony na twarz.

Tym razem jednak zdaje się, ze wajcha się przestawiła. SAS to pierwsze linie lotnicze, które odchodzą od restrykcji wprowadzonych pod pretekstem tzw. pandemii.

Jak poinformował przewoźnik, od dzisiaj w lotach między Danią, Norwegią i Szwecją nie są wymagane maski na twarzy. SAS stwierdza, że skoro w tych krajach praktycznie nie ma restrykcji typowych dla Wielkiej Histerii, to nie ma sensu, by podobne obowiązywały na pokładzie samolotu.

– Jesteśmy mocno obecni w Szwecji, Norwegii i Danii i teraz, kiedy te trzy kraje otworzyły się na podróże i zniosły restrykcje, nie widzimy już potrzeby, by pasażerowie musieli zasłaniać usta i nos – powiedział rzecznik prasowy SAS Freja Annamatz.

Na razie jednak w przypadku lotu tymi liniami do innych państw, restrykcje jeszcze pozostają w mocy.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net