Limity tankowania na stacjach paliw Orlen

Od wczoraj na stacjach paliw koncernu Orlen zmieniono limity tankowania. Jak przekonuje koncern, ma to zapobiec laniu paliwa do kanistrów z powodu paniki części społeczeństwa.

PKN Orlen wprowadził limity tankowania na swoich stacjach z powodu paniki części społeczeństwa. Na niektórych stacjach z powodu masowego „szturmu” kierowców na stacje paliwowe, pojawiły się miejscami problemy z zaopatrzeniem stacji na bieżąco, choć zapasy paliwa są niezagrożone.

Aby zapobiec tego typu sytuacjom, Orlen wprowadził limity na swoich stacjach. Mają one służyć jedynie ograniczeniu lania paliwa „do kanistra” i raczej nie powinny przeszkodzić nikomu w zatankowaniu swojego pojazdu do pełna.

Od wczoraj obowiązują następujący limity: 50 l dla tankowania samochodu osobowego, 100 l dla samochodu dostawczego do 3,5 t, 300 l dla maszyn rolniczych, leśniczych, budowlanych itp., 500 l dla samochodów ciężarowych i autobusów oraz 60 l do zewnętrznych zbiorników dla osób posiadających karty uprawniające do tankowania do zbiorników zewnętrznych.

Limity nie dotyczą służb mundurowych.

auto-swiat.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net