Maski opadają. Europejski Trybunał Praw Człowieka wprost: Obowiązkowe szczepienia są konieczne w społeczeństwie demokratycznym

Choć wiele wybitnych osób wykazało już dawno, że demokracja z samej swojej natury jest antywolnościowa i najczęściej zmierza do totalitaryzmu, społecznie temat ten praktycznie nie istnieje. Jednak być może orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPC) zmieni ten stan. Chodzi o przymus szczepień.

ETPC rozpatrywał sprawę Czechów. Ich dzieci nie zostały przyjęte do przedszkola, ponieważ nie były zaszczepione. Dziś trybunał uznał, że obowiązkowe szczepienia są „konieczne w demokratycznym społeczeństwie”.

– Wyrok ten wzmacnia możliwość obowiązkowego szczepienia w warunkach obecnej pandemii Covid-19 – powiedział Nicolas Hervieu, prawnik specjalizujący się w orzeczeniach ETPC.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Francuski prawnik dodał, że ETPC pozostawia jedynie margines swobody w polityce szczepień. Tzw. zabezpieczeniem ma być „ścisła kontrola naukowa” preparatów, choć patrząc na to, co się wyprawia w sprawie szczepionek na Covid, widać, że to jedynie sofistyka. Mimo tego, sędziowie poparli „zasadę solidarności społecznej”, będącą de facto przymusem do stosowania preparatów medycznych.

ETPC uznał, że przymus szczepień w Czechach przeciwko dziewięciu chorobom rzekomo nie stanowi naruszenia postanowień Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w zakresie „prawa do poszanowania do życia prywatnego”.

– Polityka szczepień ma słuszny cel, jakim jest ochrona zdrowia i praw innych osób, ponieważ chroni zarówno tych, którzy otrzymują te szczepionki, jak i tych, których z pewnych powodów nie można zaszczepić – czytamy.

Zaskakujące jest tylko to, że ważna unijna instytucja w tak jawny już sposób, w imię demokracji, zaprzecza prawu do decydowania o sobie, sposobie zajmowania się swoimi dziećmi oraz wolności.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

8 thoughts on “Maski opadają. Europejski Trybunał Praw Człowieka wprost: Obowiązkowe szczepienia są konieczne w społeczeństwie demokratycznym

 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 13:32
  Permalink

  Jaka farsa, nazywanie totalitaryzmu społeczeństem demokratycznym

  Odpowiedz
 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 14:40
  Permalink

  demonkracja to jest, a farsa pod szyldem demokracja to hasełko globalistów tak samo jak ,,zrównoważony rozwój” czytaj ludobójstwo

  Odpowiedz
  • Avatar
   9 kwietnia 2021 o 14:58
   Permalink

   Wydaje mi się, że artykuły powinny mieć charakter informacyjny, a nie stronniczy.

   Jezeli chodzi o elementy obowiązkowe w demokracji, proszę przeanalizować np czy zasady ruchu drogowego czy obowiązek płacenia podatków, niejest na podobnej zasadzie ograniczeniem wolności osobistej na rzecz wspólnego dobra i co by było gdyby nie obowiązywały.

   Odpowiedz
   • Avatar
    9 kwietnia 2021 o 15:03
    Permalink

    Żadne to porównanie kolego Piotrze. Tu chodzi o dbałość o ludzkie życie. Jeśli lekarz kwalifikuje człowieka poważnie chorego z wieloma chorobami do szczepienia ,to chyba tu coś nie halo. A zawsze obowiązywała zasada, że szczepiony może być tylko zdrowy człowiek. Gdzie są więc zasady? Dla dobra biznesu szczepionkowego pomija się je,A dobro człowieka już jest nie ważne.

    Odpowiedz
   • Avatar
    10 kwietnia 2021 o 12:25
    Permalink

    Może i wspólne dobro ale to TY człowieku będziesz zmuszany do przyjęcia jakiegoś wynalazku. Niemcy w obozach też nie pytali więźniów czy chcą jakiś zastrzyk. Co o tym mówiły sądy? Ludobójstwo? A wy o demokracji teraz mówicie? Czemu bliższy jest taki przymus?

    Odpowiedz
   • Avatar
    13 kwietnia 2021 o 15:09
    Permalink

    Jest Pan w mylnym błędzie i tego nie widzi. Wiele małych miejscowości w Polsce zrezygnowało ze znaków drogowych, co poprawiło bezpieczeństwo ruchu na drogach w tych miejscowościach. Wcześniej, przy szczegółowym oznakowaniu, było ich mnóstwo. Nikt nie zadba lepiej o swoje zdrowie niż jego właściciel.
    Odnośnie podatków też moe ma Pan racji. Czy aby na pewno wszyscy je płacą solidarnie?
    Ma Pan umysł niewolnika, współczuję.

    Odpowiedz
   • Avatar
    14 kwietnia 2021 o 11:05
    Permalink

    Zaczyna się od informacji a potem następuje przymus

    Odpowiedz
 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 14:59
  Permalink

  Oto cel.masoneri ,wymordowac ludzkość dla ich dobra. Tak samo ta teza jest sprzeczna z demokracją. Śmieci na sali.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.