Napad na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim

41-letni mężczyzna napadł na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Został zatrzymany przez policję.

We wtorek 41-latek napadł około godz. 13 bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Miał w ręku broń hukową, którą sterroryzował obsługę banku.

Pracownicy wydali napastnikowi gotówkę. Wówczas mężczyzna wybiegł z banku.

Policja próbowała namierzyć sprawcę napaści, co zajęło funkcjonariuszom około dobę.

– Zorganizowano posterunki blokadowe i obławę za napastnikiem. Wykorzystano przewodników z psami tropiącymi. Ale równolegle pracowali również policjanci kryminalni, którzy zbierali wszelkie informacje i zapisy kamer monitoringu. Technik kryminalistyki zadbał, aby każdy pozostawiony na miejscu ślad był dobrze zabezpieczony i możliwy do późniejszej analizy. Śledczy zaś zbierali materiał dowodowy – podaje portal kryminalki.pl.

Już następnego dnia przed południem zatrzymano 41-letniego mężczyznę. Poruszał się samochodem audi Q7. Zatrzymano go w centrum Zielonej Góry.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Zielonej Górze przeprowadzono z zatrzymanym czynności procesowe. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju i wykorzystania broni.

kryminalki.pl

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Polska Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net