Paszporty covidowe? Prof. Wielomski: „Projekt niestety się ziści, globalne siły chcą zarobić duże pieniądze. Elementem planu jest panika” (KORONA TV)

Prof. Adam Wielomski w Korona TV mówił o kwestii paszportów covidowych, nad którymi – przy aktywnym udziale warszawskiego rządu – pracuje Unia Europejska. Według profesora, projekt ten „niestety się ziści”.

– Gdy ktoś wcześniej o tym wspominał, był wyzywany od szurów. Teraz jest to oficjalny projekt UE. Czy pana zdaniem ten projekt się ziści, czy pozostanie na etapie pobożnego życzenia rządzących? – zapytał prowadzący program Dominik Cwikła.

– Nie mam wątpliwości, że niestety ten projekt się ziści – odpowiedział prof. Adam Wielomski. – Są bardzo poważne siły globalne, które za pomocą pandemii i lockdownu chcą zarobić dość duże pieniądze. Prawdopodobnie naprawdę dość duże. Jednym z elementów tego jest cała panika związana z koronawirusem, który oczywiście istnieje jako taki. Ale czy jest tak niebezpieczny, by wprowadzać jakieś środki nadzwyczajne? Ja mam pewne wątpliwości co do tego – mówił dalej prof. Wielomski.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Gość Korona TV dodał, że „rządy muszą pokazać, że cośtam robią”. – Dlatego niestety paszporty covidowe staną się rzeczywistością. A w ich wyniku zanegowana zostanie konstytucyjna zasada równości wszystkich obywateli wobec prawa, ponieważ – zgodnie z prawem – wszyscy obywatele zostaną podzieleni na zaszczepionych i niezaszczepionych – podkreślił prof. Wielomski.

– Prawa obywatelskie będą dla wszystkich ograniczone. Ale dla tych niezaszczepionych będą ograniczone szczególnie. […] Ostatnio usłyszałem, że w Izraelu krytycy szczepień mówią, że niezaszczepieni nie mogą wchodzić do restauracji, na siłownię itd., że czują się, jakby byli gdzieś w getcie i nosić jakiś znaczek, jak hitlerowcy kazali. Teraz takim znaczkiem jest posiadanie lub brak posiadania paszportu covidowego – zaznaczył.

Poniżej cały program w Korona TV.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.