Przymus szprycy dla mundurowych, lekarzy i nauczycieli. Rząd wycofał się z zapowiedzi? „To do dyskusji. W projekcie tego nie ma”

Poseł PiS Czesław Hoc w „Graffiti” w Polsat News mówił o projekcie dotyczącym Wielkiej Histerii. Pracodawca ma rzekomo na podstawie tegoż mieć możliwość weryfikowania stanu zaszprycowania swojego pracownika. Co ciekawe, ma nie być w nim przymusu szprycy zapowiadanego na 1 marca dla pracowników mundurowych, medyków oraz nauczycieli.

Jak powiedział członek rządzącej oligarchii, projekt „jest już na papierze”, ale „nie ma go w Sejmie”. Dodał również, że „są pewne nieporozumienia w sprawie tego projektu”, zaś jego założenia „są lajtowe”. Twierdził, że projekt ma trzy filary.

– Pierwszy to możliwość zażądania przez pracodawcę od pracownika wyniku testu. Testy będą bezpłatne – twierdził członek socjalistycznego ugrupowania. Z badań mają być zwolnione osoby zaszprycowane nieprzebadanym preparatem na koronawirusa oraz mające status ozdrowieńca. – Ale gdyby taki pracownik nie chciał wykonać testu, był niezaszczepiony i nie miałby statusu ozdrowieńca, to krzywda mu się nie może stać. Nie może zostać zwolniony, nie może zmienić się sposób jego wynagrodzenia – przekonywał polityk. – Pracodawca będzie mógł delegować go na inny odcinek pracy, żeby nie miał styczności z klientem – zaznaczył.

Pojawiła się także duża niejasność w sprawie zapowiedzianego przymusu szprycowania wciąż badanym preparatem na koronawirusa od globalnych koncernów. Poseł Hoc twierdził w programie, że projekt ustawy będzie mówił „tylko o podmiotach leczniczych, czyli każdy kierownik takiego podmiotu będzie miał obowiązek zaszczepienia personelu”. Dodał, że chodzi o „szpitale, przychodnie, zakłady opiekuńcze”.

Natomiast na uwagę, że według zapowiedzi rządzących socjalistów przymus miał dotyczyć także mundurowych oraz nauczycieli, poseł PiS odparł, że „to jest do dyskusji” i „tego w projekcie nie ma”.

Co do planowanego forsowania weryfikacji paszportów covidowych w hotelach czy restauracjach, Hoc powiedział, że obowiązek spoczywać ma rzekomo na właścicielach lokali, ale posiłkować się będą mieli „służbami, strażą miejską czy policją”.

Ponadto poseł stwierdził, że w sprawie wprowadzenia tego wielkohisterycznego projektu „jest duża determinacja klubu i partii”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Przymus szprycy dla mundurowych, lekarzy i nauczycieli. Rząd wycofał się z zapowiedzi? „To do dyskusji. W projekcie tego nie ma”

 • 10 grudnia 2021 o 09:10
  Permalink

  WY PRZEZ NAS SUWERENA WYBRANI , BYŚCIE NAS NSROD POLSKI TEPREZENTOWALI A WY TAK ŻEŚCIE SIE ZESZMACIŁ STCHORZYLI ZAPRZRDALISCIE DUSZĘ DIABLU ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM NORYMBERGA CZEKA SZATAN W PIEKLE CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA A CI NASI UMARLI Z KTÓRYCH WIELU MOGŁO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI DO SAMYCH BRAM PIEKIEŁ PROWADZIĆ WAS BĘDĄ ZBRODNIARZE I ZLODZIEJE NARODU POLSKIEGO MY NAROD POLSKI bywam TO ZS NIECAŁE 2 ŁATA ZAPAMIETAMY . WASZ ZMIERZCH POWOLI NADCHODZI PYCHA AROGANCJA I BUTA ZAWSZE KROCZYLA PRZED UPADKIEM NIEJEDEN RZAD TAK PYSZNY BUTNY UPADŁ ZAPISZCIE SIĘ NA KARTACH HISTORI NARODU POLSKIEGO JAKO SPRZEDAJNI ZLODZIEJE I ZBRODNIARZE . NOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ PIASTOWEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA NIGDY WIĘCEJ NARODZIE POLSKI MNIEJSZE ZLO TYLKO DOBRO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA.

  Odpowiedz
 • 10 grudnia 2021 o 10:32
  Permalink

  To kandydat na listę Norynberga 2.0
  Kazde jedno słowo takich ludzi to kłamstwo i manipulacja. 8.00

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net