2 kwietnia 2024
Gospodarka i prawo

Rząd chce jeszcze bardziej utrudnić życie kierowcom? Pojawił się fatalny pomysł. W nocy nie pojedziesz

Grupa ekspertów zaproponowała, by jeszcze bardziej utrudnić życie kierowcom. Na szczęście nie są postanowione żadne konkretne terminy, ale sam projekt znacząco spowolniłby jazdę nocą.

O sprawie poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”. Nowe przepisy uderzyłyby przede wszystkich w kierowców mających od niedawna prawo jazdy.

W propozycjach pojawił się m.in. absurdalny pomysł, aby młodzi kierowcy w godzinach nocnych mogli prowadzić auto jedynie w towarzystwie innego kierowcy. Pojawił się też pomysł zakazu jazdy nocą kierowcom, którzy mają prawo jazdy mniej, niż pięć lat.

Oprócz tego pojawiają się pomysły zmniejszenia dopuszczalnej prędkości w godzinach nocnych. Warto przypomnieć, że do niedawna w terenie zabudowanym w godzinach nocnych wolno było jeździć do 60 km na godzinę. Niedawno zmniejszono tę prędkość do 50 km na godz..

Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat konkretnych zapowiedzi wdrażania tych pomysłów. Widać jednak wyraźnie, że władze w Warszawie są nastawione wyraźnie przeciwko posiadaczom aut.

nczas.info / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Rząd chce jeszcze bardziej utrudnić życie kierowcom? Pojawił się fatalny pomysł. W nocy nie pojedziesz

  • Czegoś nie rozumiem: Jakieś 90% głosujących (czyli na „koalicję 13 grudnia” + przystawki + jawnie ich wspierającą „zjednoczoną prawicę”) CHCE tego, oraz CHCE 1001 innych lewackich pomysłów. Bo inaczej by przecież nie głosowali? To skąd teraz zdziwienie i wątpliwości? Że „nie wiedzieli”? Jak można było tego nie wiedzieć, skoro przez 8 lat PO-PiS systematycznie i zdecydowanie realizował najbardziej lewackie wytyczne satanistów z Komisji Europejskiej. No to Polacy mają, czego chcieli (przynajmniej ten lewicowy elektorat). A wg tradycyjnego prawa europejskiego chcącemu nie dzieje się krzywda.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net