Sąd oddalił pozew przeciwko Braunowi za nazwanie szefów reżimówki „przestępcami”. Bosak: Sąd potwierdził, że można ich tak nazywać

Poseł Grzegorz Braun poinformował na Twitterze, że sąd oddalił kilka pozwów, które przeciwko niemu wnieśli szefowie telewizji reżimowej za nazwanie ich przestępcami. Poseł Krzysztof Bosak podkreślił, że w ten sposób „sąd potwierdził, że władze propagandowej rządowej stacji telewizyjnej możemy nazywać 'przestępcami’ za niewykonanie wyroku sądu po przegranym procesie za kłamstwa na temat Konfederacji”.

– Sąd Okr. w Wwie oddalił pierwszy z kilku pozwów, które wnieśli przeciwko mnie funkcjonariusze frontu ideologicznego z TVP i Rady Mediów Nar. – Kurski, Czabański i Olechowski – za nazwanie ich PRZESTĘPCAMI m.in. w zw. z manipulacjami w kampanii 2019 – napisał na Twitterze poseł Braun.

Chodzi o wprost zakłamany materiał, wedle którego w sondażu, w którym partia Konfederacja przekraczała próg wyborczy. Według telewizji reżimowej, która milczała na temat jedynego wówczas prawicowego ugrupowania ubiegającego się o miejsca w Sejmie, Konfederacja jednak miałaby nie wejść do Sejmu. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

– Sąd potwierdził, że władze propagandowej rządowej stacji telewizyjnej możemy nazywać „przestępcami” za niewykonanie wyroku sądu po przegranym procesie za kłamstwa na temat @KONFEDERACJA_ w kampanii wyborczej – skomentował poseł Bosak.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Sąd oddalił pozew przeciwko Braunowi za nazwanie szefów reżimówki „przestępcami”. Bosak: Sąd potwierdził, że można ich tak nazywać

  • 2 września 2022 o 12:08
    Permalink

    Cwikła cwikła Ty propagandzisto rydzykowski. Ile Ci Braun „Szcześć Boże” płaci, że się tak kurwisz!?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net