Tak reklamują się firmy, które nie ulegają Wielkiej Histerii. „Segregujemy śmieci, a nie ludzi”

Facebookowy profil Kongresu Polskiego Biznesu wskazał przykład, jak restauracja reklamuje się wskazując na brak segregacji sanitarnej klientów. Jak podkreślono, dzięki takim gestom „możemy pokonać tych, którzy zachowują się jak oficerowie z obozów dla 'gorszej rasy'”.

W poście zamieszczono zdjęcie kartki nalepionej na drzwi wejściowe do jednej z bydgoskich restauracji. – W TAKO segregujemy śmieci, nie ludzi – napisano w informacji dla klientów.

– Tym razem restauracja TAKO SUSHI z Bydgoszczy przeciwstawia się segregacji ludzi! Dzięki takim gestom i przejawom normalności możemy pokonać tych, którzy zachowują się jak oficerowie z obozów dla „gorszej rasy” – skomentował Kongres Polskiego Biznesu.

Kongres Polskiego Biznesu to organizacja założona przez dra Sławomira Mentzena. Ekonomista wcześniej zachęcał do bojkotu dużą, ponadnarodową sieć Costa Coffee, która nie dość, że wprowadziła do swoich lokali segregację, to jeszcze w bardzo nieumiejętny sposób tłumaczyła się ze swoich poczynań. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net