To nie żart. Poczta Polska zgubiła przesyłkę, ale nie uwzględnia reklamacji, bo pandemia

Jeden z internautów w serwisie wykop.pl opublikował odpowiedź na reklamację, jaką otrzymał od Poczty Polskiej S.A. Jak się okazuje, nadana przesyłka zniknęła, ale mimo to spółka Skarbu Państwa reklamacji nie przyjmuje. Powód? Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa.

Informacja w serwisie pojawiła się dwa dni temu. – Poczta Polska uznała reklamację zaginionej przesyłki za nieuzasadnioną przez epidemię Covid-19. Nie mamy Pańskiej przesyłki ale jest epidemia, więc to nie nasza wina. Czy ktoś zna gorszą firmę? – pyta EtenszynDrimzKamynTru.

Jak czytamy w załączonym screenie odpowiedzi, „reklamacja została rozpatrzona i uznana za nieuzasadnioną”.

– Z uwagi na obecnie panującą epidemię COVID-19 w Polsce i na świecie, nie jesteśmy w stanie przeprowadzić postępowania wyjaśniającego i ustalić losów reklamowanej przesyłki – zaznaczono. Dalej zaś dział reklamacji powołuje się na… „siłę wyższą”! Jak przekonuje SSP, „tym samym zgłoszona reklamacja nie pociąga za sobą roszczeń odszkodowawczych”.

– Pandemia, rekordowe zyski sektora przesyłek / dostaw kurierskich a Poczta Polska notuje rekordowe straty… Jeśli w takich warunkach trudno im zarobić to nie wróżę sukcesów – podsumował jeden z komentujących internautów.

A przy okazji, czy organizacja i opłacanie wyborów, które się nie odbyły, pociągnie za sobą konsekwencje?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.