WAŻNE! Branża fitness organizuje sztab kryzysowy na poniedziałek! „Doświadczyliśmy masy absurdów i bezprawia. Nie powinniśmy walczyć w pojedynkę”

Polska Federacja Fitness zapowiedziała zwołanie własnego sztabu kryzysowego w związku z bezprawnymi działaniami rządu i podległych mu sił. Sztab kryzysowy ma zebrać się w poniedziałek. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy doświadczyli bezprawia od władz w ostatnim czasie.

– Wszyscy doświadczyliśmy masy absurdów, bezprawia, łamania protokołów, nawet w przypadku działania w 100% zgodnie z rozporządzeniem. Zarówno duzi, średni jak i mali operatorzy podjęli decyzję o podjęciu dalszych kroków. Nie możemy tego zostawić w ten sposób, ale też nie powinniśmy walczyć w pojedynkę – czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku Polskiej Federacji Fitness.

– Krótko i na temat. Wszystkich właścicieli klubów fitness oraz wszelkich innych szykanowanych obiektów sportowych, które zostały zmuszone, bądź do dziś są codziennie zmuszane lub nękane przed poszczególne służby bez żadnego protokołu, trybu – tj. w totalnym bezprawiu – do zamknięcia swoich obiektów, de facto, nie znając nawet podstawy prawnej takiego działania – zapraszamy na sztab kryzysowy organizowany przez PFF, w którym również będą nasi przedstawiciele prawni, właściciele zarówno dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw – oraz wszyscy Ci, którzy chcą podjąć wspólną walkę z tym, co spotkało nasz sektor w ostatnim tygodniu. Nie sensu opisywać dalej przykładów – wszyscy wiemy, co się działo i dzieje nawet w dniu dzisiejszym – podkreślono.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Posiedzenie społecznego sztabu kryzysowego odbędzie się w poniedziałek o godz. 17 poprzez aplikację TEAMS. Aby wziąć w nim udział, trzeba wysłać zgłoszenie e-mailem, którego dokładne wymogi znajdują się w załączonym na końcu poście.

– W odpowiedzi na w/w maila, zostanie wysłany link do spotkania. Przez weekend nasze kancelarie przygotują propozycję dalszych działań i postępowań, które omówimy na w/w sztabie +przedstawimy kilka koncepcji innych procesów, które powinniśmy podjąć wspólnie, jako branża – zapowiada Polska Federacja Fitness i przypomina, że „prawo jest jedno dla wszystkich” i dotyczy „zarówno nas” jak i „funkcjonariuszy, którzy znacząco przekraczają swoje uprawnienia”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.