Wesela „prawdopodobnie” w czerwcu? Niedzielski: Pewnie gdzieś w granicach 25 osób

Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział w Radiu Zet, że „zapowiadane na przełom maja i czerwca luzowanie obostrzeń rozpocznie się od usług w branży beauty”. W pierwszej kolejności rządowa oligarnia przestanie ścigać za drobne usługi i handel wielkopowierzchniowy, „gdzieś w perspektywie” są hotele, a „na końcu prawdopodobnie restauracje, fitnessy”. Wesela mają wracać, ale w ścisłym reżimie sanitarnym i w niezwykle małej ilości osób.

– Pewnie w pierwszej kolejności będą przywracane usługi – mówię tutaj o fryzjerach, o całej branży beauty, o drobnych usługach, czy handlu wielkopowierzchniowym. Gdzieś też w perspektywie pojawiają się i hotele, a na końcu prawdopodobnie restauracje, fitnessy – mówił minister Niedzielski.

– Oczywiście, myśląc o restauracjach, chodzi o przestrzenie wewnątrz, bo jak patrzymy na przykłady innych krajów, to część krajów stosunkowo szybciej otwiera ogródki restauracyjne – zaznaczył.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Zapytany o wesela, Niedzielski powiedział, że „myśli”, iż „wesela będą wracały też tak stopniowo”. – Bardziej chodzi mi tutaj o kwestię limitu osób, które będą mogły uczestniczyć w takich przyjęciach. Pewnie, gdzieś w okolicach 25 osób, od takiego limitu zaczniemy – podkreślił.

– Wesela właśnie w takim limitowanym, ograniczonym zakresie, być może jeszcze nawet w maju będą przywrócone – zapowiedział, choć ciężko brać jego zapowiedzi na poważnie, patrząc na dotychczasową prawdomówność.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.