29 września 2023
Historia

Poseł Braun przerwał antypolski wykład zakłamujący historię (WIDEO)

Poseł Konfederacji Korony Polskiej Grzegorz Braun zablokował wykład prof. Jana Grabowskiego. Wykładowca zasłynął z antypolskich wystąpień i przekonywania, że Polacy mieli współudział w mordowaniu Żydów w czasie II wojny światowej.

Prof. Grabowski wykład rozpoczął od „mitu powszechnej pomocy Żydom” w Polsce.

– Po około 10 minutach na salę wdarł się poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Najpierw wyrwał historykowi mikrofon i zaczął nim uderzać w mównicę. Następnie zniszczył kable do głośnika, a sam głośnik zrzucił na ziemię – podała „Gazeta Wyborcza”.

– Nie ma zgody na obrażanie Polaków. Przerywam wykład, to jest Polska, nie będziemy pod niemieckim butem – stwierdził poseł Grzegorz Braun.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Wkroczyłem działając w stanie wyższej konieczności, bo za wyższą konieczność uważam kładzenie kresu tego typu prowokacjom wobec narodu polskiego w momencie kiedy znany notorycznie z antypolskiej, łajdackiej kontrfaktycznej, historycznej propagandy osobnik zdecydował snuć narrację, w której jak zwykle w jego twórczości Polscy patrioci zostali obsadzeni w roli czarnych charakterów i ja temu przysłuchiwać się biernie NiE zamierzam – stwierdził potem na Twitterze poseł.

Ostatecznie próba powstrzymania wykładu fałszywie zarzucającego Polakom masowy udział w mordowaniu Żydów w czasie II wojny światowej powiodła się. Wykład został przerwany i odwołany.

nczas.com

fot. BanBye/wRealu24

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net