Przypomną o obozach Niemcom i światu

ZDF wciąż przekłamuje rzeczywistość, pisząc o „polskich obozach”. Oprócz akcji Internautów, którzy na Facebooku czy Twitterze przypominają, że obozy zagłady na terenie okupowanej Polski były niemieckie, grupa osób przygotowała mobilny billboard z przypomnieniem, że obozy to dzieło Niemców.

Fb.com/zbieramynabillboard
Fb.com/zbieramynabillboard

„W najbliższych dniach rusza nasza kampania mobilna. Mobilny, podświetlany billboard wielkości 3x6m wyruszy za kilka dni z Wrocławia do Wiesbaden – pod siedzibę ZDF-u, a następnie do Bonn, Brukseli i Londynu. Będzie o nas głośno!” – napisali na Facebooku administratorzy stronki German Death Camps umieszczając powyższe zdjęcie.

Od niedawna ruszyła ponownie akcja na Twitterze w tej sprawie. Umieszczając  hasztag #GermanDeathCamps Użytkownicy Twittera przypominają o narodzie, który rzeczywiście odpowiada za zdecydowaną większość zbrodni podczas II wojny  światowej.

Jest to reakcja na forsowane przez niemiecką telewizję ZDF hasło o „polskich obozach śmierci”, które sugeruje, jakoby to nasz naród był odpowiedzialny za wybuch wojny oraz zagładę narodu własnego oraz żydowskiego.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net