Abp Jędraszewski postanowił. W Krakowie nie będzie Mszy św. w NFRR. W efekcie przed kaplicą FSSPX brakuje miejsc parkingowych. Prof. Bartyzel ostro o hierarsze

Abp Marek Jędraszewski nie wyraził zgody na odprawianie Mszy świętych w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego (NFRR), w związku z tym od października nie będą odprawiane w w kościele śś. Apostołów Piotra i Pawła. Mateusz Ochman zwraca uwagę, że do kaplicy Bractwa św. Piusa X (FSSPX) obecnie przybywa znacznie więcej katolików na Mszę świętą, zaś prof. Jacek Bartyzel skrytykował postawę hierarchy.

– Arcybiskup Marek Jędraszewski nie przychylił się do prośby księdza proboszcza w sprawie kontynuowania sprawowania Mszy świętych „trydenckich” w kościele parafialnym. W związku z tym od 30 września Msze święte w kościele śś. Apostołów Piotra i Pawła zostają odwołane – napisano na facebookowym profilu Msza św. trydencka w Krakowie.

– Chyba nie warto już bronić tego biskupa przed atakami gejlewactwa – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

– Najbardziej oburzeni są wierni z FSSPX, bo już teraz trudno im znaleźć miejsce do parkowania – skwitował z kolei na Twitterze Mateusz Ochman.

facebook.com / twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net