Amerykańska ambasada wywołała SKANDAL w Watykanie. Po raz pierwszy wywieszono sześciobarwną flagę. Franciszek milczy (WIDEO)

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki w Watykanie wywiesiła w swoim oknie sześciobarwną flagę totalitarnego i antyklerykalnego ruchu LGBT. To pierwszy raz, gdy symbol ten pojawił się w ambasadzie w państwie papieskim.

Ambasady USA na całym świecie od lat w czerwcu wywieszają sześciobarwne flagi. Dotychczas jednak nie robiła tego ambasada w Watykanie.

– Ambasada USA przy Stolicy Apostolskiej świętuje Miesiąc Dumy przez cały czerwiec, prezentując flagę Dumy. Stany Zjednoczone respektują godność i równość osób LGBTQI+. Prawa LGBTQI+ są prawami człowieka – napisano na oficjalnym profilu ambasady USA na Twitterze, załączając zdjęcie flagi.

Stolica Apostolska na razie nie skomentowała tego obraźliwego gestu. Portal pch24.pl zwraca uwagę natomiast, że amerykańscy biskupi chcieli wydać oficjalny dokument potępiający postawę prezydenta USA Josepha Bidena w kwestii mordowania nienarodzonych dzieci. Jednak „Watykan naciska na to, by milczeć”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “Amerykańska ambasada wywołała SKANDAL w Watykanie. Po raz pierwszy wywieszono sześciobarwną flagę. Franciszek milczy (WIDEO)

  • 3 czerwca 2021 o 10:10
    Permalink

    Tylko czekac jak na watykanie rozwinie swe płutno komuna.Sierp i młot juz dawno zagoscił na salonach watykanu.Razem z nowa szmata z USSIA to komplet .Komintern do łozy sxmate z ONZ i mamy wsio.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.