Amerykański abp bez ogródek. „Aborcja elementem satanizmu. Podobne do kultu Molocha”

Abp San Francisco Salvatore Cordileone wprost stwierdził, że mordowanie nienarodzonych dzieci to część satanistycznego kultu. Porównał to z praktykami wobec bożka Molocha. Zwrócił uwagę także na inne zagrożenia i zaapelował o intensywną modlitwę.

Gdy w Polsce hierarchowie kluczą, opowiadając truizmy i po cichu wspierają socjalistyczne ugrupowania, amerykańscy biskupi nazywają rzeczy po imieniu. Kolejnym tego przykładem jest wypowiedź metropolity San Francisco, abpa Salvatore Cordileone’a.

Hierarcha porównał mordowanie nienarodzonych dzieci do kultu bożka Molocha. Ten również żądał krwi dzieci.

– Noworodki i małe dzieci były palone w ogniu. Kult Molocha był z wielką surowością potępiany w Starym Testamencie; za składanie ofiar Molochowi przewidywano karę śmierci – przypomina portal pch24.pl.

Dziś z kolei Zachód w większości uważa, że powinno istnieć prawo do mordowania dzieci. Tymczasem abp Cordileone podkreśla, że jest to odnowienie kultu Molocha.

Abp zwrócił uwagę na legalną działalność Świątyni Szatana. Organizacja próbuje unieważnić prawo w Teksasie, które poszerzyło ochronę życia dzieci nienarodzonych. Jak przekonują, mordowanie nienarodzonych dzieci to część ich kultu. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Hierarcha odniósł się także do modnej, forsowanej przez wielki kapitał tendencji do „zmiany płci”. Wprost nazwał tę ideologię „demoniczną”.

– To wymazywanie obrazu Boga z ziemi. Nazywanie tego demonicznością nie jest retoryczną czy poetycką przesadą; to naprawdę takie jest – stwierdził abp Salvatore Cordileone.

Hierarcha wezwał do „walki duchowej” oraz w polityce i edukacji. Przypomniał też jednak, że podstawowym wymiarem walki dla chrześcijan są pokuta, post i modlitwa. Szczególnie przywołał w tym kontekście modlitwę różańcową.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. YT/Benedict XVI Institute

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net