10 czerwca 2024
Kościół i wiara

Bp Schneider wzywa do wynagrodzenia świętokradztwa Nancy Pelosi i winy władz Watykanu. „Idzie drogą ku możliwości wiecznego potępienia”

Bp Athanasius Schneider wezwał do wynagrodzenia przyjęcia przez Nancy Pelosi Komunii Świętej w Watykanie. Polityk Demokratów otrzymała zakaz przyjmowania jej na terenie diecezji San Francisco. Mimo tego, nadal Ją przyjmuje, a ostatnio o sprawie zrobiło się głośno, ponieważ przyjęła Ją w Watykanie.

Pod koniec maja abp San Francisco Salvatore Cordileone oficjalnie zakazał Nancy Pelosi przyjmowania Komunii Świętej z powodu jej zatwardziałej postawy wobec prawa do mordowania dzieci. Jednocześnie polityk Demokratów deklaruje, że rzekomo jest „pobożną katoliczką”. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

Mimo zakazu, proaborcyjna polityk nadal przyjmuje Komunię Świętą, czym dopuszcza się świętokradztwa. Ostatnio zrobiła to podczas Mszy świętej w Watykanie.

Bp Schneider stwierdził, że polityk dopuszcza się świętokradztwa. W związku z tym wezwał wiernych do aktów wynagradzających jej grzech oraz tych, którzy na to pozwalają. Wskazał przy tym na Franciszka.

Bp Schneider podkreślił, że Pelosi żyje w stanie grzechu śmiertelnego, ponieważ publicznie popiera prawo do mordowania dzieci. Przyjmując zaś w takim stanie Komunię Świętą „spożywa swój własny wyrok”.

Hierarcha zwraca uwagę, że władze Watykanu są współwinne świętokradztwu, ponieważ nie wydano żadnego oświadczenia potępiającego czyn Pelosi. W efekcie władze Watykanu są winne „oddalania Nancy Pelosi od Boga i przybliżenia jej do ewentualności wiecznego potępienia”. Współwinnym jest również Franciszek, który „nic w tej sprawie nie robi”.

– Widzi, że ta dusza idzie świadomie i publicznie ku swojej zatracie, ku swojemu potępieniu – ocenił biskup Athanasius Schneider. Zaznaczył również, że poprzez milczenie i zgodę Watykan „akceptuje ten fakt”.

– To bardzo poważne. Dlatego musimy przeprowadzić akty zadośćuczynienia, nie tylko za Pelosi, ale również za tych w Watykanie, którzy na to pozwalają – podkreślił bp Schneider.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net