23 maja 2024
Kościół i wiara

Bp Schneider: Z LGBT współpracują dziś ludzie Kościoła na najwyższych stanowiskach w Watykanie

Bp Athanasius Schneider w rozmowie z LifeSiteNews.com skrytykował ideologię LGBT. Jak podkreślił, jej zwolennicy znajdują się obecnie nawet w Watykanie.

Bp Schneider zwrócił uwagę, że ideologia LGBT jest wspierana przez władze USA na całym świecie. Jego zdaniem jest to znak globalnego totalitaryzmu.

– Marks i Engels pisali, że ostatecznym celem komunizmu będzie zniszczenie rodziny – powiedział hierarcha i dodał, że ideologia LGBT jest „rewoltą przeciwko Stwórcy”.

– Trzeba o tym mówić i ostrzegać ludzi. Należy zorganizować światowy sojusz na rzecz oporu, sojusz ludzi dobrej woli, zdrowego rozsądku. Nawet niechrześcijanie muszą pomóc nam w walce z neomarksistowską globalną ideologią – podkreślił bp Athanasius Schneider.

Dalej zaś zwrócił uwagę, że ludzie Kościoła na „najwyższych stanowiskach w Stolicy Apostolskiej” współpracują dziś ze „światową ideologią, która ma na celu podkopanie jasności Bożego Objawienia, zwłaszcza poprzez promocję doktrynalnego relatywizmu”.

– Dlatego trzeba się intensywnie modlić za papieża, aby Bóg oświecił go; należy też prosić Pana o obdarowanie Kościoła silnymi, odważnymi i świętymi papieżami i biskupami – mówił hierarcha.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Zachęcił jednocześnie, by nie „popadać w depresję”.

– Mamy stare katechizmy, niezmienne nauczanie Kościoła. Możemy je czytać. Mamy Komunię świętą, naszego Pana Jezusa Chrystusa. Mamy łaskę Bożą, to wystarcza. Dlatego powinniśmy być każdego dnia cieszyć się, że możemy żyć z Bogiem, w Bogu, w Chrystusie – wyjaśnił.

– Tak, jak męczennicy. Oni radowali się z prześladowań – podkreślił.

pch24.pl

fot. YT/ PCh24TV · Polonia Christiana

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net