Być może mielibyśmy innego papieża, ale matka zamordowała go przed narodzeniem. Wstrząsająca historia spowiedzi u św. ojca Pio (WIDEO)

Prof. Maria Ryś, psycholog z UKSW podczas wykładu podzieliła się relacją z wizyty w San Giovanni Rotondo, gdzie niegdyś przebywał św. ojciec Pio. Oprowadzający kobietę zakonnik podzielił się opowieścią, która „otworzyła jej oczy na coś bardzo ważnego”, choć „obroną życia zajmuje się od lat”.

– Oprowadzał nas Polak, ojciec kapucyn, który zwrócił uwagę na coś, nad czym się wcześniej nie zastanawiałam. Opowiadał on wiele historii z życia ojca Pio, o których wcześniej słyszałam, ale o jednej z nich – nie – powiedziała prof. Maria Ryś. Następnie przytoczyła tę historię.

– Przychodzi kobieta do spowiedzi do ojca Pio i spowiada się z grzechu aborcji. O. Pio pyta się: „Coś zobaczyłaś, tak”? „Tak” – odpowiada kobieta. „Papieża, tak?” „Tak” – odpowiada znowu kobieta. „Zobaczyłam papieża”. „A popatrzyłaś w twarz tego papieża?” „Tak, był bardzo podobny do mnie”. „W planach Bożych ten twój syn, którego zabiłaś, miał być papieżem” – zrelacjonowała profesor opowieść ojca kapucyna.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Byłam zaskoczona, bo w swojej naiwności, za którą od razu przeprosiłam Pana Boga, wyobrażałam sobie, że Pan Bóg ma plany w stosunku do tych ludzi, którzy się urodzili. Nic podobnego! Pan Bóg miał plany w stosunku do każdego człowieka, także w stosunku do tych ludzi, których my, jako ludzkość, zabiliśmy – powiedziała prof. Ryś.

Poniżej cały wykład z 2013 roku, podczas którego przytoczono tę historię.

O. Pio z Pietrelciny to święty Kościoła katolickiego. Urodził się 25 maja 1887 roku, zmarł 23 września 1968 roku. Był stygmatykiem i mistykiem.

Już w wieku 5 lat podjął decyzję o służbie. W wieku 10 zaś podjął decyzję o tym, że wstąpi do zakonu ojców kapucynów. W 1907 roku złożył śluby zakonne, zaś trzy lata później został wyświęcony na kapłana.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.