Cejrowski głosował na Konfederację. „Nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, ale zgodnie z sumieniem”

Wojciech Cejrowski/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski wyznał, że głosował na Konfederację, ale nie żałuje swojego głosu. Przypomniał, że nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, ale zgodnie z sumieniem. – Życie nie musi być przyjemne – ma być dobre – przypomniał Cejrowski.

– Radykalizm oraz partie radykalne są normalne i potrzebne. Nie wygrywają wyborów, ale zmuszają partie duże do przesuwania programu przynajmniej o centymetr w lewo lub prawo – ze strachu by radykały nie urosły w siłę. Głosowanie na przegrywających radykałów wcale nie jest marnowaniem głosu – przypomniał Wojciech Cejrowski na Facebooku.

– Głosowałem na Bosaka i zagłosowałbym na Kaję Godek, gdybym ją miał na liście. Przegrali z kretesem, a ja mego głosu nie żałuję. Od lat głosuję na programy, które przegrywają – wyznał Cejrowski.

– Bo nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, lecz zgodnie ze swoim sumieniem – nawet, jeżeli wiesz, że głos twego sumienia zostanie zadeptany przez resztę głosów – tłumaczył znany podróżnik.

– Jest dla mnie ważne jak mój głos zostanie oceniony na Sądzie Ostatecznym, a nie w dniu po wyborach, czy za rok. Działam w perspektywie ostatecznej, a nie politycznej, a w życiu chodzi mi o zbawienie duszy. Patrząc z takiej perspektywy, nie boję się przegrywać. Nie lubię przegrywać, ale nie uchylam się od przegranej, jeżeli walka o zwycięstwo miałoby stanąć na drodze zbawienia duszy – zaznaczył Wojciech Cejrowski.

– W historii Polski pod zaborami wszyscy kolejni przegrani mieli rację – oni, a nie kolaboranci i zwycięzcy. Powstania upadały, spiski upadały, a mimo to rację mieli powstańcy, zesłańcy, wygnańcy. Tu na ziemi zostawali miazgą i to oczywiście było nieprzyjemne. Ale życie nie musi być przyjemne – ma być dobre – przypomniał.

– PiS na Sądzie Ostatecznym będzie rozliczany z aborcji. Kaja Godek dostanie punkty za to, że podejmowała próby walki. Nieważne, że nieskuteczne – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

5 thoughts on “Cejrowski głosował na Konfederację. „Nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, ale zgodnie z sumieniem”

 • 28 maja 2019 o 22:57
  Permalink

  Panie Wojciechu absolutnie nie zgadzam się z Panem a robiłem to samo jeśli jest szkodnik to trzeba chwycić się narzędzia takiego które go zwalczy a nie które jest wygodne i bez skuteczne

  Odpowiedz
  • 29 maja 2019 o 08:04
   Permalink

   Czyli potwierdzasz że demokracja to kurtyzana.

   Odpowiedz
 • 29 maja 2019 o 06:17
  Permalink

  B 52, a wiec nic nie zrozumiales :( czyli mamy glosowac wbrew swojemu sumieniu?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.