Co i jak on konsekruje? Przerażające wideo z Mszy świętej w Chicago. Pląsy, szmaty i Komunia Święta z rąk kobiet (WIDEO)

Ks. Maciej Słyż udostępnił na Twitterze nagranie z parafii św. Sabiny w Chicago. Widać na nim, jak kapłan konsekruje dziwny przedmiot, używa także własnych słów, zamiast użyć formuły przygotowanej i zaakceptowanej przez Kościół.

– Kolejny . Ks. Michael Pfleger, parafia św. Sabiny w Chicago – skwitował krótko ks. Słyż.

Nagranie pochodzi z Mszy świętej 21 grudnia. Widzimy na nim, jak ubrany m.in. w pacyfkę ks. Pfleger konsekruje najpierw jakiś przedmiot, potem zaś kielich chyba z winem. Używa przy tym własnych słów, zamiast katolickiej formuły. Ponadto po przemienieniu nie klęka.

Za kapłanem widać także mężczyznę z gitarą elektryczną oraz kogoś z trąbką.

Niestety, to tylko wierzchołek góry lodowej. Ks. Maciej Słyż udostępnił także nagranie całej transmisji z tej Mszy świętej. Widzimy na nim protestantyzację i gwałcenie Liturgii pełną parą: Koncert zamiast pobożnych śpiewów, pląsanie przed ołtarzem, machanie rękami i szmatami oraz krzyki. Ponadto Komunię Świętą – mimo obecności kapłanów – rozdają osoby świeckie, w tym kobiety.

Najwyraźniej jednak masowe aberracje nie są jednak „łamaniem jedności Kościoła” tak wielkim, jak odprawianie Mszy Świętej Wszechczasów…

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net