Czy polscy biskupi wierzą w Boga? Marcin Jan Orłowski w Korona TV (WIDEO)

– Dobrze, że arcybiskup Jędraszewski jeszcze się powstrzymał z tym, żeby zacząć chwalić program nowego ładu, bo to w tę stronę szło – powiedział Marcin Jan Orłowski w Korona TV. W programie Dominika Cwikły komentował skandaliczne słowa wypowiedziane podczas Mszy świętej, w którym abp Jędraszewski twierdził, że „mamy obowiązek dziękować za życie” aborcjonistów i socjalistów.

Jako wspólnota Kościoła mamy prawo, by dziękować za życie pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich – twierdził abp Marek Jędraszewski podczas piątkowej Mszy św. na Wawelu. Przypominamy, że Jarosław jak i ś.p. Lech Kaczyński to socjaliści i zwolennicy Unii Europejskiej – tworu obcego nam cywilizacyjnie i antyklerykalnego. Lech Kaczyński był też przyjacielem nieregularnej masonerii żydowskiej spod szyldu B’nai B’rith, którą to zalegalizował 69 lat po tym, jak jej działalność została zakazana przez dekret prezydenta II RP Ignacego Mościckiego. Żona byłego prezydenta, ś.p. Maria Kaczyńska była zaś zdeklarowaną aborcjonistką.

Na temat słów arcybiskupa rozmawiali Dominik Cwikła i Marcin Jan Orłowski. Gość programu powiedział, że „jak już zaczyna się dziękować Bogu, że istnieje ktoś taki jak Jarosław Kaczyński czy ś.p. Lech Kaczyński, to jest już zdecydowana przesada”.

– To już pokazanie za kim się stoi. […] To chęć zbudowania sobie poprzez politykę pozycji w Kościele. Tak sobie to wyobrażam – mówił Marcin Jan Orłowski. – Dobrze, że arcybiskup Jędraszewski jeszcze się powstrzymał z tym, żeby zacząć chwalić program nowego ładu, bo to w tę stronę szło – dodał gość Korona TV.

Prowadzący program Dominik Cwikła zapytał też pod koniec programu, czy zdaniem Orłowskiego biskupi w Polsce wierzą w Boga. Jaka padła odpowiedź? Obejrzyjcie sami w nagraniu poniżej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.