Dr Martynowska: „Lekarze, którzy mają odwagę mówić prawdę, są ludźmi głęboko wierzącymi. Nasze rozliczenie jest gdzie indziej, nie tutaj, na ziemi” (KORONA TV)

Zawieszona w prawach wykonywania zawodu lekarza dr Anna Martynowska w Korona TV zwróciła uwagę, że istnieje „silna korelacja” między wiarą lekarza w Boga a tym, czy mówi prawdę na temat tzw. pandemii. – My się po prostu nie boimy, bo mamy rozliczenie gdzie indziej, nie tutaj na ziemi. I staramy się robić to, co nam sumienie dyktuje – mówiła w Korona TV dr Martynowska.

– Potrzeba było odwagi, chociaż […] to odwaga bardzo tania. Niemniej większości środowiska [lekarskiego] na tę odwagę nie stać – powiedziała dr Anna Martynowska mówiąc o tym, czemu wielu lekarzy wpisuje się w rządowo-medialną narrację o koronawirusie, mimo kolejnych badań potwierdzających, że tzw. pandemia nie jest wielkim zagrożeniem dla ludzkości.

– Zauważyłam taką prawidłowość, że większość tych lekarzy, którzy mają odwagę, by mówić, jak jest, to są ludzie głęboko wierzący. My się po prostu nie boimy, bo jesteśmy ludźmi wolnymi, tak czy owak, jakkolwiek się to nie skończy. […] Bo my mamy rozliczenie gdzie indziej, nie tutaj, na ziemi. I staramy się robić to, co nam sumienie dyktuje – podkreśliła dr Martynowska.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Dopytana o to, czy korelacja między wiarą a mówieniem niepoprawnych politycznie prawd na temat tzw. pandemii jest silna, dr Martynowska potwierdziła, że istnieje „silna korelacja”.

– Na zdrowy ludzki rozum, dla większości ludzi jest „tu i teraz”. Ci ludzie, którzy noszą kagańce bez sensu na pustych ulicach, którzy mimo wiadomości, że ten i tamten umarł po szczepieniu. Mimo, że wiedzą, jak się w sposób kryminogenny podciąga wszystkie choroby i zgony pod Covid – bo ludzie to widzą […] – ci ludzie się idą szczepić. Oni się nie boją umrzeć, oni się boją żyć. Do takiego stanu ludzkość została w Polsce doprowadzona – mówiła lekarka.

Poniżej cały program z udziałem dr Anny Martynowskiej w Korona TV.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.