„W Fatimie zawierzę Matce Bożej losy ludzkości”

twitter.com/ranaalikash

Papież Franciszek zapowiedział, że w Fatimie zawierzy Matce Bożej losy ludzkości. Zaapelował, by duchowo przyłączyć się do jego pielgrzymki. Papież będzie w Fatimie w piątek i w sobotę z okazji 100-lecia objawień.

– Udaję się jako pielgrzym do Fatimy, by zawierzyć Matce Bożej doczesne i wieczne losy ludzkości i prosić o błogosławieństwo Niebios na jej drogach – mówi ojciec święty Franciszek na placu Świętego Piotra. – Proszę wszystkich, by przyłączyli się do mnie jako pielgrzymi nadziei i pokoju; niech wasze ręce złożone do modlitwy wciąż wspierają moje dłonie – dodaje papież.

Ojciec święty w katechezie na temat chrześcijańskiej nadziei mówił także o Maryi wskazując, że jest „matką nadziei”. Wskazał, że jest kobietą, która „nie ulega przygnębieniu w obliczu niepewności jutra, zwłaszcza gdy wiele spraw się nie układa” oraz że „nie jest kobietą, która gwałtownie protestuje, która pomstuje na losy życia, często ukazujące wrogie oblicze”. – Maryja słucha – mówi papież.

Papież Franciszek będzie w piątek i w sobotę w Fatimie z okazji 100-lecia objawień Matki Bożej w tamtym miejscu.

CWIK/MiesiecznikEgzorcysta, Gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.