1 marca 2024
Kościół i wiara

Franciszek promuje zlot klimatyczny w Dubaju

Franciszek promuje konferencję klimatyczną w Dubaju COP28. Jak przekonuje na platformie X, konferencja ta „może być punktem zwrotnym”.

– Jeśli ufamy w zdolność człowieka do wykraczania poza swoje małostkowe interesy i myślenia na wielką skalę, to nie możemy wyrzec się marzenia, że COP28 doprowadzi do stanowczego przyspieszenia transformacji energetycznej – przekonuje Franciszek.

– Ta Konferencja może być punktem zwrotnym – dodaje.

Franciszek ma polecieć do Dubaju w piątek. Zrobi to mimo obecnego stanu chorobowego.

Franciszek to pierwsza osoba nosząca formalnie tytuł papieża, która będzie uczestniczyć na tym zlocie klimatystyczno-globalistycznym.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Mazur/catholicnews.org.uk/Catholic Church England and Wales/CC BY-NC-ND 2.0/Flickr

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

2 komentarze do “Franciszek promuje zlot klimatyczny w Dubaju

  • Bo KRK to żydowskie łajno, odnoga systemu. Bawili się w covid, wywieszali ukraińskie szmaty, a teraz promują LGBT i klimatystów. Wy katole jesteście biedni umysłowo, jak wyborcy POPiSu, wierząc w zmyślonego, żydowskiego bożka. Wstyd.

    Odpowiedz
  • Co do podatków np. od aut, proponuję domagania się, na przekór zielonej propagandzie, podatku od aut elektrycznych, albowiem dużo kosztuje środowisko ich produkcja, eksploatacja i utylizacja. Np. disclose.ngo, artykuł o licie wykorzystywanym do produkcji baterii. Poza tym skutki zdrowotne – ludzie jadąc takim siedzą na promieniującej baterii, więc i koszty dla służby zdrowia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net