Franciszek w szpitalu. W Wielkanoc nie odprawi Liturgii

Franciszek przebywa w szpitalu Gemelli. Najpewniej w sobotę ją opuści. Mimo tego nie będzie odprawiał Liturgii w Wielkanoc. Wygłosi jedynie orędzie i udzieli błogosławieństwa Urbi et Orbi.

Watykan poinformował wczoraj, że Franciszek w najbliższych dniach wyjdzie ze szpitala. Zastosowana dożylna kuracja antybiotykowa przyniosła spodziewane rezultaty.

Dziś rano agencja Reuters, powołując się na swoje źródła w Watykanie, przekazała, że Franciszek spędził drugą noc w klinice. Najpewniej wyjdzie z niej jutro.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Włoskie media zwracają uwagę, że jest mało prawdopodobne, by wziął udział w uroczystościach Wielkiego Tygodnia. Dlatego najpewniej poszczególne dni będą celebrować wybrani kardynałowie.

Sam Franciszek natomiast nie będzie brał udziału w uroczystościach. W Wielkanoc ma jedynie wygłosić orędzie i udzielić błogosławieństwa Urbi et Orbi.

tvn24.pl

fot. YT/Univision Noticias

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net