1 marca 2024
Kościół i wiaraKultura i recenzje

Gasimy wątpliwości ws. Grzegorza Brauna

W obliczu ostatnich wydarzeń dziejących się w polskim i katolickim sejmie, Wydawnictwo 3DOM pragnie zaprezentować Państwu pozycję, która gasi wszelkie wątpliwości związane z akcją Grzegorza Brauna. „Błogosławiony Szymon – chłopiec z Trydentu” to książka wydana dla świadomych chrześcijan, ale i dla hipokrytów, którzy broniąc przedstawicieli wiadomego nurtu, aprobują tym samym satanistyczne praktyki kultury Ż. O jakich rytuałach mowa?

Wspomniana pozycja ukazuje okrucieństwo mordów rytualnych, przybliżając postać błogosławionego Szymona z Trydentu, który stał się ofiarą krwawej zbrodni. To tylko jeden z przykładów demonstrujący poczynania wspomnianego nurtu.

– Po Vaticanum II (wtedy, gdy do Kościoła wdarł się swąd Szatana), gdy zmieniła się znacząco optyka w stosunku do „starszych braci w wierze” należało schować Tego męczennika (za sprawą Pawła VI odebrano Mu nawet ten status) i wielu innych świętych Kościoła katolickiego, żeby nie psuć relacji z heretykami, schizmatykami i niewiernymi, którzy zaczęli panoszyć się jak u siebie i, dyktując warunki, zmieniać zasady świętej wiary katolickiej. Relikwie błogosławionego Szymona zostały ukryte i do tej pory nie wiadomo, gdzie się znajdują. Arbitralnie uznano, że jego męczeństwo jest legendą, podobnie jak cud trzech Hostii w Poznaniu – czytamy we wstępie.

Uznanie tragicznej historii Szymona za nieprawdę, kłóci się z relacją, którą przedstawili winni podczas składania zeznań. Ich opowieści doskonale pasowały do przerażającego rytualnego zniekształcenia Wieczerzy Paschalnej. Ariel Toaff, autor „Krwawej paschy”, historyk judaizmu wskazywał niejednokrotnie na brak wiedzy ówczesnych sędziów, którzy nie mieli pełnej świadomości znaczenia wyrażeń żydowskich użytych podczas rozprawy. To właśnie ta niewiedza sprawiła, że do dziś postać św. Szymona i historia Jego śmierci uznawane są za pomówienia, a tych, którzy w nie wierzą, nazywa się antysemitami.

Dlatego w czasach, gdy w polskim sejmie pielęgnuje się tradycję okrutnych rytuałów, a za jej przerwanie, poseł otrzymuje naganę, Wydawnictwo 3DOM nawołuje do zagłębienia się w historię i obrania własnego stanowiska w tej sprawie.

Książka dostępna jest na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

fot. 3dom.pro

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net