Gdy Boga zastąpi partia. Karnowski w Radiu WNET przekonuje, że współudział w odebraniu władzy rządzącym socjalistom to „duży grzech”

Michał Karnowski w Radiu WNET powiedział, że osoby, które przyczynią się do „oddania władzy opozycji” będą mieli „duży grzech”. Ponadto standardowo wmawia, że rządzi prawica. Póki co reakcji tzw. katolickich mediów oraz księży wiernych jednej opcji politycznej brak.

– Opozycja ewidentnie próbuje zagrać krajowym programem odbudowy w ten sposób, żeby go wywrócić i za tym, jak sądzi wywrócić rząd i potem zbudować coś nowego, przejściowego, technicznego. W ten sposób prawica oddałaby władzę opozycji. Wszyscy, którzy do tego by się przyczynili, biorą na swoje sumienie duży grzech, nie wiem, czy tylko polityczny – przekonywał Michał Karnowski.

W wypowiedzi tej znajduje się w ogóle fałsz, gdyż nie rządzi prawica a coraz bardziej radykalizująca się lewica. Druga sprawa to fakt, że grzech to świadome i dobrowolne sprzeciwianie się woli Boga. Nie może więc być grzechem wspieranie zmiany rządu, do tego tak mocno socjalistycznego.

Zbieramy jeszcze przez tydzień! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła zwrócił przy okazji uwagę, że tzw. media katolickie oraz księża w praktyce wspierający rządzącą partię siedzą cicho i udają, że nie widzą problemu.

– Gdyby ktoś z PO powiedział, że przyczynienie się do upadku rządu będzie grzechem, tzw. media katolickie i wilki w owczych skórach przez tydzień codziennie by o tym trąbiły. Ale jako, że to powiedział jeden z głównych propagandystów PiS, to siedzą cicho i niby „nie słyszeli” – napisał na Twitterze Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.