Halloween. Grupa nastolatków sprofanowała kościół w trakcie przeistoczenia

W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16 grupa nastolatków wtargnęła do kościoła w trakcie przeistoczenia. Wrzucili jajka do świątyni, po czym uciekli.

O sprawie poinformowano na facebookowym profilu parafii św. Jana Kantego w Częstochowie. Do wpisu załączono zdjęcia z monitoringu z zamazanymi twarzami sprawców.

– Dziś podczas Mszy św. o g.16.00 grupa młodych chłopców dokonała aktu wandalizmu w kościele, wbiegając podczas przeistoczenia i wrzucając jajka do kościoła. Młodych nagrały kamery monitoringu, oczekujemy wyjaśnienia i przeprosin – napisano w poście.

– Dodajemy zdjęcia z tego zajścia, na razie zamazując ich twarze, Jeśli się nie zgłoszą ujawnimy wizerunki i zgłosimy sprawę odpowiednim organom – dodano.

Warto zaznaczyć, że ostatnia niedziela była wigilią Wszystkich Świętych, czyli również dniem Halloween – pogańskiego święta. Te coraz więcej osób w Polsce w taki czy inny sposób obchodzi. Łącząc to z rosnącą nienawiścią do Kościoła – przy podsycaniu przez wielkie media, z drugiej zaś instrumentalnemu wykorzystywaniu Kościoła przez polityków, przy pozwoleniu miernych biskupów – nie ma się czemu dziwić, że takie zdarzenie miało miejsce i że będzie ich coraz więcej.

facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net