2 kwietnia 2024
Kościół i wiara

Jachira chwali się „antygwałtowym” tańcem w Sejmie i uważa to za jakiś sukces. Ks. Wachowiak zwraca uwagę na ważną rzecz

W budynku parlamentu III RP grupa kobiet zatańczyła taniec, który wedle ich logiki ma w jakiś sposób pomóc w walce z gwałtem. Poseł Klaudia Jachira pochwaliła się tańcem jako wielkim wyczynem. Ks. Daniel Wachowiak zwraca uwagę, że wydarzenie miało miejsce akurat w Środę Popielcową, co ciężko uznać za przypadek.

– Zrobiłyśmy to! Po raz pierwszy w historii w polskim Sejmie zatańczyłysmy taniec przeciwko przemocy wobec kobiet „Nazywam się Miliard”! W tym roku tańczymy w intencji zmiany definicji gwałtu, bo tylko TAK oznacza zgodę – napisał w serwisie X poseł Klaudia Jachira.

W dziwacznym wydarzeniu traktowanym przez lewicowe środowiska za jakąś wielką rzecz wzięły udział inne kobiety z lewej strony politycznej. W sieci pojawiło się też sporo nagrań wskazujących, że wydarzenie te było zorganizowane „na rympał”. Pozornie ułożona choreografia nie była w ogóle dotrzymywana.

W jaki sposób taniec czy tego typu happeningi mają pomóc w walce z gwałtami? Tego nie wiemy i nie jesteśmy pewni, czy same panie biorące udział w tych pląsach na serio wiedzą.

Na inicjatywę tę zwrócił uwagę ks. Daniel Wachowiak, który z innej strony wskazał na datę tego wydarzenia.

– Musiały w Popielec zatańczyć w Sejmie. A jak. Wyszło mało atrakcyjnie, a ze strony duchowej dała o sobie znać mroczna strona ich wnętrz – skomentował kapłan.

– Świat metafizyczny nie znosi próżni. Jak nie służenie Duchowi Świętemu, to trzeba głupio i banalnie – dodał ks. Daniel Wachowiak.

X / kontrrewolucja.net

fot. X / Klaudia Jachira

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net