Kobieta udająca mężczyznę dokonała masakry w chrześcijańskiej szkole w USA w Nashville

Wczoraj rano do chrześcijańskiej szkoły w Nashville weszła uzbrojona 28-letnia kobieta – absolwentka tej szkoły – uznająca się za mężczyznę. Posiadała dwa półautomatyczne karabiny i pistolet. Zanim transagresorka został zlikwidowana przez policję, zabiła troje dzieci i troje dorosłych.

Kobieta przedstawiająca się jako Audrey Elizabeth Hale zastrzeliła w chrześcijańskiej szkole The Covenant School w Nashville troje dzieci i troje dorosłych. Strzelała już do drzwi wejściowych, przez które wtargnęła do budynku.

Następnie kobieta uznająca się za mężczyznę poszła na pierwsze piętro, gdzie odbywały się lekcje. Tam otworzyła ogień do uczniów i nauczycieli.

Na miejsce szybko przybyła policja, która śmiertelnie postrzeliła napastniczkę.

Okoliczności zdarzenia są nadal niejasne. Według wstępnych ustaleń, kobieta była absolwentką szkoły. Podejrzewa się, że miała uraz do tej placówki.

Zabite dzieci miały 8-9 lat. Dorośli: 60-61 lat. Jedną z ofiar była dyrektor placówki Katherine Koonce.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

W mieszkaniu transbandyty znaleziono plan ataku na szkołę. Znaleziono również „manifest ideowy” napastnika. Znaleziono także plan ataku na inna placówkę szkolną w okolicy.

nczas.com

fot. Tt/Metro Nashville PD

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net