„Krytyka Polityczna” kpi z Jezusa, Polacy reagują

YouTube

Skandaliczny, obraźliwy film zamieszczony w sieci przez redakcję „Krytyki Politycznej” pełen jest wypaczania nauki Jezusa i niesmacznych sugestii pod Jego adresem. Na klip zareagowali już chrześcijańscy internauci, którzy złożyli petycję domagając się szybkiej reakcji na bluźnierczą kampanię.

W filmie widzimy Jezusa, który spada z nieba i ląduje w supermarkecie.  – Co oni mi zrobili? Zostałem królem Polski? – dziwi się „Jezus”. Zaskoczony jest także, że „ma być przeciwnikiem prawa do aborcji i in vitro”, bo „przecież sam poniekąd jest z in vitro”. Postać udająca Chrystusa wypowiada się także na temat uchodźców, kompletnie wypaczając przy okazji przykazanie miłości. Najbardziej obrazoburcza jest jednak sugestia, że Jezus był homoseksualistą. – O co w ogóle chodzi z tą tradycyjną rodziną? Przecież moi najbliżsi to dwunastu facetów – stwierdza nagle postać, stojąc na tle dziewczęcych ubranek i daje „buziaka” do kamery. Na koniec „Jezus” wadzi się z Bogiem Ojcem, który zachęca go do wejścia na… stronę Krytyki Politycznej.

Bluźnierczy klip wzbudził wielki niesmak wśród Polaków, którzy zdecydowali się reagować i stworzyli petycję do ministra Zbigniewa Ziobry. – Oczekuję, że Pan jako Minister Sprawiedliwości oraz Prokurator Generalny nie przejdzie obojętnie wobec tak haniebnego aktu nienawiści wobec wiary katolickiej godzącego w najświętsze dla Polaków wartości i podejmie odpowiednie kroki – apelują autorzy petycji, którą można podpisać TUTAJ. Film nie zyskał poklasku również w serwisie YouTube – obejrzało go 20 tys. internautów, jednak większość wystawiła mu ocenę negatywną. Ocen pozytywnych jest jedynie około 140, trudno znaleźć jakikolwiek pozytywny komentarz. Nawet niektórzy z czytelników „Krytyki Politycznej” są zniesmaczeni klipem i wyrażają to otwarcie na YouTube.

MGOT/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.