Ks. Kneblewski na celowniku liberałów obyczajowych

Ks. prałat Roman Kneblewski znów padł ofiarą nagonki medialnej. Tym razem za krytykę związków niesakramentalnych oraz nazwanie ich wprost grzechem cudzołóstwa. Nie spodobała się też krytyka promocji grzesznych zachowań pod pozorem dobroczynności.

Chodzi o film zamieszczony przez ks. prałata na kanale Tuba Cordis, dotyczący fałszywego miłosierdzia. W kilkuminutowej wypowiedzi ks. Kneblewski zwraca uwagę, iż szatan często stara się przekonać nas do trwania w grzechu pod pozorem współczucia i wyrozumiałości. – Pod pretekstem dobroczynności i miłości podkreśla miłosierdzie Boże tylko po to, żeby nam wmówić iż grzech to nic takiego. Można sobie bezpiecznie grzeszyć, Pan Bóg i tak odpuści, nic się nie stanie – zauważa kapłan. Jako przykład wskazuje m.in. osoby żyjące w grzechu cudzołóstwa, często wskazywane jako przykład „idealnych par”, ponieważ nie kłócą się i nie rozstają ze sobą mimo braku sakramentu małżeństwa. – Skoro diabeł już ich ma na pasku, na smyczy, i idą sobie drogą prosto do piekła, to po co diabeł miałby im przeszkadzać? Przeciwnie, jest zainteresowany tym, żeby im stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki do grzechu, żeby się nie rozmyślili i nie przestali grzeszy – zauważa ks. Kneblewski. Słowa te ogromnie rozsierdziły lewicowe media oraz tych internautów, którzy sami żyją w podobnych związkach.

Jeszcze większą agresję wywołała krytyka akcji charytatywnych połączonych jednocześnie z promocją zachowań de facto grzesznych. – Diabeł też urządza wielkie akcje pod hasłem miłości bliźniego – podkreśla prałat dodając, że najpierw jest „dobroczynność”, a potem „róbta co chceta” – czyli  narkotyki i cudzołóstwo, a na to „nie warto dać się nabierać”.

„Dajesz na WOŚP? Wspierasz dzieło szatana!” – kpi publicysta naTemat.pl. Wtóruje mu autor z Wirtualnej Polski dodając eufemistycznie, że „oberwało się parom, które nie mają ślubu”. Akcja medialna przyniosła skutek i wkrótce na fejsbukowej stronie prałata Kneblewskiego pojawiły się bardzo agresywne, nierzadko wulgarne komentarze, a nawet groźby.

foto: fb.com
foto: fb.com

Film ks. prałata Kneblewskiego o szatańskim „miłosierdziu” wciąż można obejrzeć na kanale Tuba Cordis.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.