18 maja 2024
Kościół i wiara

„Ksiądz-DJ” gwiazdą ŚDM. W portfolio ma występ na demonicznej imprezie

Ks. Guilherme Peixoto zasłynął podczas forsowanych przez modernistów ŚDM jako „ksiądz-DJ”. Jak się okazuje, ma na swoim koncie bardzo kontrowersyjne występy, m.in. na imprezie z motywami demonicznymi.

W ubiegłym roku w trakcie festiwalu „Sexta 13” odbyła się impreza, na której znajdowały się motywy śmierci, czarownictwa, satanizmu i trupistycznych tatuaży. „Sexta 13” to organizowane od 2002 roku wydarzenie muzyczne w Montalegre w Portugalii. Impreza zawsze nawiązuje do okultyzmu i praktyk magicznych.

Jak się okazuje, za konsoletą na imprezie był wówczas właśnie lansowany przez „katolickie” media ks. Peixoto.

– Jednym z jego elementów są koncerty muzyczne pod hasłem przewodnim „Noc Czarownic”. 13 maja 2022 roku na takim właśnie wydarzeniu ze swoją muzyką wystąpił ks. Guilherme Peixoto. W dniu szczególnie poświęconym Matce Boskiej Fatimskiej w Kościele, duchowny stanął za konsoletą na scenie przyozdobionej… diabelskimi rogami – podaje portal pch24.pl.

Katolicki portal „ACI Prensa” zwracał uwagę, że część osób biorących tego dnia udział w imprezie przebrana była za czarownice. Nosili również demoniczne symbole, jak np. pentagramy czy „inne kontrowersyjne elementy”.

O. Edward Velez Aponte, dominikanin i dr teologii Uniwersytetu w Nawarze w rozmowie z „ACI Prensa” stwierdził, że udział ks. Peixoto’a w takiej imprezie „jest czymś nagannym i katastrofalnym”. Ocenił też, że tego typu aktywność ześwieccza wizerunek księży i nie przystoją w ogóle stanowi kapłańskiemu.

– Kapłan jest na świecie, ale nie jest ze świata – stwierdził o. Edward Aponte OP.

pch24.pl

fot. Fb/Sexta13 – Montalegre/YT/padre guilherme (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net