Mężczyzna poszedł do wróżki, by ta za 5 tys. USD zdjęła klątwę rzuconą przez byłą dziewczynę na jego małżeństwo. Oczywiście nie pomogło. Teraz chce odszkodowanie

Jak człowiek nie wierzy w Boga, to uwierzy we wszystko. Mieszkaniec Kalifornii, Mauro Restrepo żąda od wróżki Sophi Adams 25 tys. USD odszkodowania za to, że nie zdjęła klątwy, jaką rzuciła na niego była dziewczyna. Za usługę rzekomego usunięcia klątwy, kobieta skasowała mężczyznę na ponad 5 tys. USD.

Restrepo miał problemy małżeńskie. Aby im zaradzić, postanowił – jak coraz więcej współczesnych ludzi – skorzystać z pomocy medium.

Postanowił skorzystać z usług Sophi Adams. Jak przeczytał na jej stronie, przedstawiała się jako „doktor coachingu życiowego” oraz „specjalistka ds. miłości psychicznej”. Mężczyzna był przekonany, że wróżka jest profesjonalistką.

Tak rozłożyła karty tarota. Na tej podstawie przekonała mężczyznę, że ciąży na nim klątwa pecha, jaką rzekomo rzuciła na niego wiedźma wynajęta przez jego byłą dziewczynę. Kobieta zaproponowała zdjęcie klątwy za 5,1 tys. USD.

Mężczyzna wpłacił tysiąc dolarów, jednak nie odczuł żadnych efektów działania wiedźmy. Postanowił złożyć sprawę do sądu w Torrance. Teraz domaga się 25 tys. USD odszkodowania.

Dlaczego nie warto korzystać z usług wróżek, czarowników, etc? Z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że zdecydowana większość spośród nich to oszuści, lepiej lub gorzej znający się na psychologii i różnych sztuczkach. W ich działaniach nie ma żadnej magii ani działania sił wyższych. Drugi powód to mniejszość, która rzeczywiście ma możliwość posługiwania się wyższymi mocami, zawsze mającymi pochodzenie democzne.

bbc.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Mężczyzna poszedł do wróżki, by ta za 5 tys. USD zdjęła klątwę rzuconą przez byłą dziewczynę na jego małżeństwo. Oczywiście nie pomogło. Teraz chce odszkodowanie

  • 12 października 2021 o 08:00
    Permalink

    Owszem. Czarodzieje z tego waszego kościoła biorą mniej, racja. Zrobi swoje semickie rytuały za stówkę nawet. Z wróżka jednak łączy go wiele – jedno i drugie gó*no daje :).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net